Neįgaliesiems

Paaiškėjo LMFA Žiemos taurės pusfinalio poros

Vasario 12 ir 13 dienomis sužaistos paskutinės Lietuvos moterų Žiemos taurės turnyro grupių etapo rungtynės, kurias laimėjo Joniškio FK „Saned“ ir Šiaulių FK „Gintra“-ŠSG.

A grupės pirmąją vietą užsitikrino debiutantė – „Saned“ klubo komanda. Joniškio atstovės rezultatu 2:0 įveikė Gargždų FK „Bangą“, o įvarčius pelnė 54 min. Simona Petravičienė ir 62 min. Rusnė Šešplaukytė. Taškų nepelniusios gargžgiškės liko grupės trečioje vietoje, tad užbaigs savo pasirodymą kovojant dėl turnyro 5–6 vietos.

B grupėje Šiaulių FK „Gintra“-ŠSG įveikė FC „Hegelmann“ rezultatu 1:0, išplėšus 3 taškus Athenos Kuehn taikliu smūgiu 83 minutę. Šiaulietės iškovojo dar vieną pergalę ir užėmė 1 vietą.

FC „Hegelmann“ ir FK „Vilnius“ surinkus vienodą taškų kraitį ir pademonstravus identiškus tarpusavio susitikimo rezultatus, klubų vietą B grupėje lėmė pelnytų geltonų kortelių kriterijus. Vilnietės grupėje surinko 1 geltoną kortelę, o Kauno rajono ekipa – 2, tad antra vieta atiteko „Vilniui“.

Turnyro pusfinalio akistatos Pilaitės manieže vyks vasario 26 dieną. FK „Saned“ susitiks su FK „Vilnius“ ekipa (13:00 val.), o FK „Gintra“-ŠSG varžysis su MFA „Žalgiris“-MRU (15:15 val.).

Rungtynės dėl 5–6 vietų perkeltos į kovo 8 dieną LFF Kauno treniruočių centre. Jose susitiks FK „Banga“ su FC „Hegelmann“ ekipos (19:00 val.).

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS