Paaiškėjo LSFL futsal finalinio turnyro dalyviai

Sausio 27 dieną startavęs LSFL futsal taurės atrankos turnyras baigėsi. Po dvi stipriausias Vilniaus ir Kauno regionų komandas iškovojo kelialapius į finalinį turnyrą, kuris vyks jau šį savaitgalį Vilniuje. Be kovos į turnyrą pateko ir Klaipėdos universiteto studentai.

„Neabejoju, kad bus įdomu. Tokiuose turnyruose intrigos niekada netrūksta, o nenuspėjamumas yra didžiausias malonumas žiūrovams“, – sakė LSFL prezidentas Rimantas Turskis.

Vilniaus regiono nugalėtojais tapo Vilniaus universiteto studentai. Jie 6:1 nugalėjo Vilniaus Gedimino technikos universiteto rinktinę, 5:2 – Lietuvos karo akademiją ir 9:2 – Mykolo Romerio universitetą.

Kartu su VU į finalinį turnyrą žengė ir Vilniaus TECH atstovai, kurie be jau minėto pralaimėjimo VU ekipai, daugiau nei užtikrintai 14:1 nugalėjo LKA ir 22:0 – MRU studentus. Itin atkaklioje kovoje dėl trečiosios vietos LKA 4:3 buvo pranašesnė už MRU.

Kauno regione kelialapius į finalus pasidalino Lietuvos sporto universiteto ir Kauno technologijos universiteto studentai. Pirmieji iškovojo visas tris pergales, nugalėdami KTU 2:0, Vytauto Didžiojo universitetą – 5:4 ir Kauno kolegiją – 3:2.

KTU be pralaimėjimo regiono nugalėtojams, 6:1 įveikė VDU ir 7:5 – KK.

Pasibaigus pirminiam turnyro etapui, išrinkti geriausi komandų žaidėjai. Jais tapo: Artūras Karasiovas (VU), Mantas Leonavičius (Vilniaus TECH), Daniel Gulbickij (LKA), Artur Rozsali (MRU), Tomas Rakašius (LSU), Deimantas Jakubavičius (KK), Genaras Samsonik (KTU) ir Edvinas Kaselionis (VDU).

Finalinis etapas vyks rato sistema. Per dvi dienas visos penkios komandos sužais po ketverias rungtynes.