Neįgaliesiems

Paaiškėjo paplūdimio futbolo rinktinės varžovai kovoje dėl patekimo į A divizioną

Šį trečiadienį ištraukti Europos paplūdimio čempionato B diviziono burtai, kurie Lietuvos rinktinei lėmė jau pažįstamus varžovus: Kazachstaną, Graikiją ir Turkiją. Su pirmaisiais dviem lietuviai varžėsi prieš mėnesį Moldovoje, su trečiuoju – prieš dvejus metus Rusijoje.

„Grupė stipri, tačiau nieko kito tikėtis ir negalėjome. Kas gerai, kad nėra aiškaus lyderio, o tai reiškia, kad galėsime kovoti dėl pirmos vietos grupėje“, – po burtų ceremonijos kalbėjo Lietuvos paplūdimio rinktinės vyriausiasis treneris Sahibas Mammadovas.

Su Kazachstano rinktine lietuvius burtai šiemet suveda jau trečią kartą. Pirmąsyk pasaulio čempionato atrankoje Lietuva pralaimėjo 2:3, antrąsyk Europos čempionato B divizione – 3:4.

„Abu sykius mes turėjome puikiausių šansų, tačiau apmaudžiai suklysdavome, prasižengdavome, o tai ir lėmė pralaimėjimus. Pamokos išmoktos labai gerai. Ar pavyks jomis pasinaudoti? Tikiuosi, taip“, – dėstė strategas.

Tame pačiame Europos čempionato B diviziono turnyre lietuviai Graikiją nugalėjo 3:1, o Turkiją – 2019 metais – 2:0. Nuo to laiko turkai varžėsi A divizione, tačiau šiemet užėmė paskutinę vietą.

„Graikus žinome labai gerai, o turkai per tuos dvejus metus nemažai pasikeitė. Tai yra labai gera komanda, tačiau ne geresnė nei tada, kai laimėjome“, – komentavo treneris.

Grupės nugalėtojas iškart pateks į finalą, kuriame varžysis su kitos grupės stipriausia komanda. Tik šios kovos nugalėtojas iškovos teisę kitąmet varžytis su elitinėmis Europos komandomis. Būtent tokį tikslą kelia lietuviai.

„Aš nežinau, kaip mums pavyks, bet tokį tikslą privalome kelti. Lyginant su Europos čempionatu, šįsyk turėsime traumas išsigydžiusius Mantą Makutunovičių, Audrių Plytniką, be to prie mūsų prisijungs ir Martynas Ruikis. Tie papildymai yra labai svarbūs, nes Moldovoje mes stipriai kentėjome dėl nuovargio“, – sakė S. Mammadovas.

Dar vienas pakitimas atliktas ir vartininkų grandyje – traumuotą Luką Drąsutį pakeis Vilniaus „Audros“ vartininkas Ronaldas Grižas.

Europos čempionato B diviziono superfinalo tvarkaraštis:

Rugsėjo 9 d. Lietuva – Turkija;

Rugsėjo 10 d. Lietuva – Kazachstanas;

Rugsėjo 11 d. Lietuva – Graikija;

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS