Neįgaliesiems

Paaiškėjo senjorų mažojo futbolo pirmenybių finalinio turo dalyviai

Šeštadienį, rugpjūčio 27 d. Kaune sužaistas 2016 m. Lietuvos senjorų (50 metų ir vyresni) mažojo futbolo pirmenybių baigiamasis A pogrupio VII turas. Šis turas pasižymėjo tuo, kad nuo rungtynių baigties priklausė kaip pirmosios keturios komandos pasiskirstys vietomis.

Užimta pogrupyje vieta lėmė, su kokia komanda iš B pogrupio finaliniame ture teks susitikti. Priminsime, kad į finalą iškopusios pirmą ir antrą vietas A ir B pogrupiuose užėmusios komandos kovos dėl medalių, o trečią ir ketvirtą vietas pogrupiuose užėmusios senjorų komandos, bandys laimėti Lietuvos masinio futbolo asociacijos taurę.

Taigi, į finalinį turą pateko:
A pogrupis – 1. FK Kauno senjorai (Kaunas) 2. FK Seimas (Vilnius) 3. FK Druskininkai (Druskininkai) 4. FK Utenio senjorai (Utena)
B pogrupis – 1. FK Klaipėdos veteranai (Klaipėda) 2. FK Ekrano senjorai (Panevėžys) 3. FVK Šiauliai (Šiauliai) 4. FK Babrungas-Mastis (Telšiai)

Finalinis turas dėl 1 – 8 vietų vyks 2016m. rugsėjo 10 d., 11.00val., Kaunas, NFA (d.d. stadionas).

A pogrupio VII turas. Buvo visko: dramatiškų rungtynių, netikėtų rezultatų ir kuriozinių įvarčių (L. Ambrusevičius)

FVK ,,Klevas“ – FK ,,Utenio senjorai“. Ar verta buvo tikėtis jog jonaviečiai pasipriešins Utenos atstovams? Atotrūkis tarp šių komandų didelis. Šturmuoti FK ,,Utenio senjorai“ vartus pavojinga. Uteniškiai kontratakuoti moka ir jiems ši pergalė atvertų galimybę kovoti dėl ketvirtos vietos. Susitikimas klostėsi gan permainingai. Buvo klaidų, bet jos juk neatsiranda iš niekur. FK ,,Utenio senjorai“ nugalėjo 3:1. Įvarčius pasiekė R.Puodžiukas, R.Bertašius ir D.Širvys.

FK ,,Sūduvis“ – FK ,,Karmėlava“. Susitiko komandos kurios šiame mažojo futbolo pirmenybių baigiamajame ture yra šalia viena kitos. Abi komandos dar ,,neragavo“ pergalės džiaugsmo. Sveikas įžūlumas kartais padeda komandai laimėti rungtynes. Taip atsitiko ir šį kartą. FK ,,Sūduvio“ ekipa po dramatiškos rungtynių pabaigos laimėjo susitikimą rezultatu 4:3 ir pasiekė pirmąją pergalę, bet nepaskutinę…

FK ,,Aleksotas – Garliava“ – FK ,,Seimas“. Vilniečiai į paskutinį turą atvyko nepasivaikščioti, bet įrodyti, kad jie verti pirmos vietos. Kauno rajono atstovams laimėti šį susitikimą reikėjo, nes jis suteiktų vilčių kovoti dėl ketvirtos vietos. Karštligiškai bandydami spausti vilniečius po visą aikštę rezultato nedavė. Vilniečiai po dviejų A.Chiaros ir vieno G.Jarašiaus smūgių šventė pergalę rezultatu 3:0.

FK ,,Kauno senjorai“ – FK ,,Druskininkai“. Kauniečiams ši dvikova buvo tam tikras formalumas. Jie finale. Druskininkų ekipai pergalė buvo reikalinga labiau ir jie pirmieji pasiekė įvartį. Pasižymėjo A.Krušna. Išsaugoti šios persvaros nepavyko. Išlyginamąjį įvartį pasiekė G.Grigonis.

FK ,,Aleksotas – Garliava“ – FK ,,Utenio senjorai“. Pirmajame rate Utenos atstovai po dramatiškos kovos ,,patiesė“ Kauno rajono atstovus rezultatu 2:1. Ši dvikova abiems komandoms buvo labai svarbi. Kauno raj. ekipai pakako lygiųjų, tuo tarpu FK ,,Utenio senjorams“ reikalinga tik pergalė, kuri leistų kovoti dėl masinės futbolo asociacijos taurės. Abi komandos buvo ,,alkanos“ ir noras pasisotinti svarbiais taškais – begalinis. Sėkmė – nevaldomas dalykas. Šį kartą ji buvo palankesnė Utenos komandai. Pergalingą įvartį pasiekė D.Širvys.

FK ,,Kauno senjorai“ – FVK ,,Klevas“. Liaupsinti kauniečių nesiruošiu, bet ši komanda verta finalo. Komanda turi savo sėkmės receptą – visuose rungtynėse jis skirtingas. Jei visus sudėtume – gautume senjorų futbolo receptų knygą. Jonaviečiai ambicingų planų neturėjo. Kovojo, bet šiuose rungtynėse ,,plaukė“ prieš srovę. Susitikimo rezultatas 6:1. Kauniečiams norisi priminti, kad kas nesunkiai pasiekiama – lengvai išbarstoma.

FK ,,Seimas“ – FK ,,Sūduvis“. Nereikšmingame mače – pergalė. FK ,,Sūduvio“ komanda ne tik pasiekė kuriozinį įvartį iš centro, bet ir ,,patiesė“ vilniečius rezultatu 3:2. Marijampoliečiams šis turas tai skolų gražinimas už pirmąjį ratą.

FK ,,Druskininkai“ – FK ,,Karmėlava“. Tai buvo nepamatuota rungtynių kaina. Laimi – tau pasisekė, tu kovoji dėl taurės. Po dramatiškos kovos FK ,,Druskininkai“ šį susitikimą laimėjo 1:0 ir kartu su FK ,,Utenio senjorais“ rugsėjo 10d. rungtyniaus dėl masinio futbolo asociacijos taurės.

A grupės VII turo rezultatai

Rugpjūčio 27 d. (šeštadienis), Kaunas, NFA stadionas

49. FVK Klevas – FK Utenio senjorai 1:3
50. FVK Sūduvis – FK Karmėlava 4:3
51. FK Aleksotas-Garliava -FK Seimas 0:3
52. Kauno senjorai -FK Druskininkai 1:1
53. FK Aleksotas-Garliava – FK Utenio senjorai 0:1
54. FK Kauno senjorai – FVK Klevas 6:1
55. FK Seimas – FVK Sūduvis 2:3
56. FK Druskininkai – FK Karmėlava 1:0

 

 

Komandos

Rung.sk.

Pergalės

Lygiosios

Pralaim.

Įvarč.skirt.

Taškai

1

FK Seimas (Vilnius)

14

12

0

2

44-13

36

2

Kauno senjorai (Kaunas)

14

11

1

2

38-13

34

3

FK Druskininkai (Druskininkai)

14

8

1

5

28-14

25

4

FK Utenio senjorai (Utena)

14

8

1

5

26-21

25

5

FK Aleksotas-Garliava (Kauno r.)

14

8

0

6

30-19

24

6

FVK Klevas (Jonava)

14

2

2

10

22-49

8

7

FVK Sūduvis (Marijampolė)

14

2

1

11

15-45

7

8

FK Karmėlava (Kauno r.)

14

0

4

10

16-45

4

Rezultatyviausi žaidėjai:
1. P.Šmigelskis (Aleksotas-Garliava) – 14 įv.; 2. A.Chiara – 13 įv. (FK Seimas); 3. G.Torčinovas (FK Seimas) – 11; 4. A.Labukas (FK Druskininkai)-10 įv.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS