Paaiškėjo vietas Baltijos jaunimo lygoje užsitikrinusių komandų ketvertas

Pilaitės manieže sužaista antroji atrankos turnyro diena, kuriame U-15 amžiaus grupės komandos rungėsi dėl teisės žaisti 2022 m. Baltijos jaunimo futbolo lygoje.

Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacijos (LVJUFA) organizuojamo atrankos turnyro starte pergales iškovojo „NFA BE1“ ir Klaipėdos FM komandos.

Šiandien „NFA BE1“ laimėjo akistatą prieš FA „Panevėžys“ bendraamžius rezultatu 3:1 ir užsitikrino B grupės pirmą vietą. Kovoje dėl antros vietos FK „Aidas“ 3:1 įveikė panevėžiečius.

A grupėje VFA „Geležinis vilkas“ 0:4 nusileido Baltijos FA ekipai ir baigė savo pasirodymą turnyre be pergalių. Rungtynėse dėl pirmos vietos Baltijos FA po atkaklios kovos 2:1 įveikė klaipėdiečius.

Rytoj Pilaitės manieže paaiškės galutinė atrankos turnyro dalyvių rikiuotė. Mažajame finale nuo 11:20 val. rungsis Klaipėdos FM ir FK „Aidas“, o didžiajame finale nuo 12:40 val. – „NFA BE1“ ir Baltijos FA. Turnyro pirmosios vietos laimėtojui atiteks garbė sužaisti Baltijos lygos atidarymo rungtynes Rygoje.