Neįgaliesiems

Paaiškėjo visos „LadyGolo“ žaidynių superfinalų dalyvės

Lietuvos moksleivių salės futbolo žaidynių „LadyGolas“ superfinalų dalyvių sąrašas – jau pilnas. Kovo 13 ir 14 dienomis buvo surengti keturi regioniniai finalai, po kurių komandos išsidalino paskutinius kelialapius į Prienus.

Trečiadienį Alytaus SRC stadiono sporto salėje praūžė U14 amžiaus grupės Alytaus regioninis finalas. Jame geriausiai pasirodė Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos ir Alytaus Šaltinių progimnazijos komandos, kurios pratęs savo žygį žaidynių superfinale. Trečios vietos apdovanojimus pelnė Leipalingio gimnazistės.

Ketvirtadienį Molėtų SC salė priėmė Utenos-Vilniaus regioninio U14 finalo dalyves. Šiame mini turnyre pirmą vietą iškovojo Molėtų progimnazistės, o antrą kelialapį į superfinalą pelnė Didžiasalio „Ryto“ gimnazija.

Kitas U14 diviziono turnyras šurmuliavo Šiauliuose. Iš Klaipėdos-Panevėžio-Šiaulių regioninio finalo su iškovotais kelialapiais sugrįžo Gruzdžių ir Ramygalos gimnazijų komandos. Trečios vietos apdovanojimai VU Šiaulių akademijos didžiojoje salėje buvo įteikti Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazijos komandai.

Vienintelis šią savaitę U12 amžiaus diviziono regioninis finalas kovo 14 dieną įvyko FA „Panevėžys“ sporto salėje. Pirmą vietą jame užėmė Kuršėnų Daugėlių progimnazija, o antrą – Šiaulių Ragainės progimnazija. Į prizininkų trejetuko gretas įėjo Panevėžio „Šaltinio“ gimnazija.

„LadyGolo“ žaidynių superfinalai sukvies atranką įveikusias komandas ir jų sirgalius į Prienų r. sav. KKSC daugiafunkcio sporto komplekso sporto salę. Balandžio 9 dieną Prienuose rungsis stipriausios aštuonios U12 amžiaus grupės komandos, o balandžio 10 dieną – aštuonios U14 amžiaus grupės komandos.

Visų „LadyGolo“ rungtynius tvarkaraščius ir rezultatus kviečiame sekti puslapyje www.lietuvosfutbolas.lt.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS