Neįgaliesiems

Padėkojo ilgamečiam rinktinės gynėjui

Sekmadienį, pasaulio čempionato atrankos rungtynių su Anglija pertraukos metu, LFF stadione už nuopelnus Lietuvos rinktinei padėkos sulaukė ilgametis komandos žaidėjas Marius Stankevičius.

A. Didžgalvio nuotr.

Simbolinį apdovanojimą gynėjui įteikė buvęs jo komandos draugas rinktinėje ir naujai išrinktas LFF prezidentas Tomas Danilevičius bei LFF generalinis sekretorius Nerijus Dunauskas.

36 metų žaidėjas karjerą rinktinėje pradėjo 2001 metais, dvikovoje su Italija. Šiose rungtynėse M. Stankevičiaus cementuota gynybos linija neleido garsiems varžovams įmušti įvarčio. Simboliška, bet būtent tais metais futbolininkas pradėjo ilgą karjeros etapą Italijoje.

M. Stankevičius Lietuvos garbę gynė 65 oficialiose rungtynėse, per kurias spėjo įmušti ir penkis įvarčius. Bene įsimintiniausi jo šūviai buvo per atrankos į 2010 metų pasaulio čempionatą ciklą, kai jis tolimu smūgiu atidarė komandos įvarčių sąskaitą prieš Rumuniją, o kitose rungtynėse su Serbija pelnė lemiamą įvartį.

M. Stankevičius dukart buvo pripažintas geriausiu Lietuvos metų futbolininku (2008, 2009), o paskutines rungtynes už nacionalinę rinktinę sužaidė 2013 metais.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS