Neįgaliesiems

Pagrindinės žiūrovų elgesio stadione taisyklės

Įsibėgėjant futbolo sezonui Lietuvos futbolo federacija informuoja sirgalius apie elgesio stadione taisykles.

Lankydamiesi rungtynėse žiūrovai privalo laikytis šių taisyklių LFF, lygų bei klubų taisyklių ir nuostatų. Įėjimas į stadioną reiškia sutikimą su pagrindinėmis taisyklėmis ir nuostatomis.

Bet kokios informacijos ar duomenų, susijusių su rungtynių eiga, statistika ar bet kokiu kitu bet kurio žaidimo veiksniu, rinkimas ir (arba) perdavimas ir (arba) gamyba ir (arba) platinimas, arba bet kokios garso, vaizdo ar garso ir vaizdo medžiagos įrašymas bet kuriose rungtynėse (naudojant elektroninius prietaisus ar kitaip) bet kokios formos lažyboms, azartiniams lošimams ar komercinei veiklai, kuriai nebuvo iš anksto suteiktas leidimas, arba kitais tikslais, pažeidžiančiais šias pagrindines taisykles, stadione griežtai draudžiama, išskyrus atvejus, kai LFF, Lygos ir Klubas aiškiai suteikia įgaliojimą arba leidimą tą daryti. Mobilieji telefonai gali būti naudojami tik asmeniniam naudojimui. Pažeidus šias pagrindines taisykles, lankytojams gali būti uždrausta patekti į stadioną arba jis gali būti pašalintas iš jo.

Ground Regulations

Entry to the Stadium is expressly subject to acceptance by the visitor of these Ground Regulations and the rules and regulations of the League and the Club. Entry to the Stadium shall constitute acceptance of the Ground Regulations.

The collection and/or transmission and/or production and/or dissemination of any information or data regarding match developments, conduct or any other factor in any game, or any kind of recording of any audio, video or audio-visual material in any game (whether by use of electronic devices or otherwise) for the purposes of any form of betting, gambling or commercial activities that have not been authorised in advance or for any other purposes that violate these Ground Regulations, is strictly forbidden at the Stadium, except where authorisation or permission is expressly granted by the League and the Club. Mobile phones may only be used for personal, private use. In the event of a breach of these Ground Regulations, visitors may be refused access to or removed from the Stadium.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS