Neįgaliesiems

Pagrindinių varžovų tvirtovę nusiaubęs E. Žukauskas pripažintas EJL Savaitės žaidėju

24-osios SHARP Elitinės jaunių lygos laurai suteikti klaipėdiečiui Enrikui Žukauskui. 14-metis puolėjas pelnė du įvarčius ir padėjo persverti rezultatą Panevėžyje, kur Klaipėdos FM-FK „Atlantas“ įveikė savo pagrindinius konkurentus dėl EJL U15 diviziono bronzos medalių.

 

–Kokie tavo įspūdžiai po pergalės Panevėžyje, kur antrajame kėlinyje pavyko pakeisti rungtynių eigą ir laimėti 4:1?

– Labai pradėjo motyvuoti treneris Marius Komovas, nes su juo susilažinome iš šokoladuko bei kavos. Norėjome labiau laimėti bei toliau kovoti dėl trečios vietos lygoje.

–Pelnei jau 11 įvarčių sezone ir rikiuojiesi tarp „top“ penkių snaiperių EJL U15 divizione. Kokios yra tavo asmeninės ambicijos bei lūkesčiai ateityje?

–Šiemet bandysiu su komanda laimėti bronzą, o ateityje tai tik kuo labiau tobulėti ir padėti savo komandai. Reikia stipriai dirbti su progų realizacija.

–Atskleisk, koks žaidimo braižas, žaidimo principai propaguojami klaipėdiečių komandoje?

–Stengiames kuo daugiau palaikyti kamuolį viduryje, kuo greičiau keisti puses. Turime stengtis degti noru žaisti bei kovoti.

–Treneris Tomas Domarkas pabrėžė, kad šie metai tau yra asmeninio proveržio – daug metų žaidi Klaipėdos futbolo mokykloje, bet šiemet debiutavai SHARP Elitinėje jaunių lygoje ir sezonas tau klostosi sėkmingai. Kokie tavo paties įspūdžiai, su kokiais iššūkiais susiduriate žengiant link vyrų futbolo ypatybių?

– Šį sezoną esu užsivedęs ir noriu padėti savo komandai kiek galiu. Aišku, kartais nesiseka, bet, kaip ir treneris minėjo, šie metai yra proveržio. Septynis metus žaidžiau Klaipėdos futbolo mokykloje, bet treneriai sudarė rinktinę ir aš į ją pakliuvau bei debiutavau šioje lygoje. Visos komandos nėra lengvai įveikiamos ir yra su kuo žaisti, jau esame pratinami ilgiau būti aikštelėje ir žaisti iki galo.

–Liko ketvirtis sezono iki čempionato finišo – kaip manai, kas taps EJL U15 amžiaus grupės čempionais bei kas iškris iš elitinio diviziono?

–Aš manau, kad čempionais taps Kauno SM „Tauras“-„Kauno Žalgiris“, nes yra lentelėje pirmi. Dėl paskutinės vietos nesu garantuotas, nes Gargždų „Banga“ ir Vilniaus BFA varžosi dėl priešpaskutinės vietos lentelėje.

–Kodėl būtent futbolas pavergė tavo širdį?

–Nuo pat mažų dienų mėgau futbolą, o rimtai treniruotis pradėjau nuo pirmos klasės. Iki pat šiol mano pirmasis treneris buvo Saulius Pocius, o kai susidarė Klaipėdos rinktinė, treneriai tapo Tomas Domarkas ir Marius Komovas. Ryškiausias atsiminimas, kai gavau savo pirmąją taurę.

–Dėkoju už pokalbį!

Sekite SHARP Elitinės jaunių lygos naujienas mūsų „Facebook“ profilyje

Autorius – Robertas Každanas; Vytauto Petriko nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS