Neįgaliesiems

Pakako pusės kėlinio: paplūdimio futbolo rinktinė sutriuškino Slovakiją

Sardinijoje vykstančiame Europos paplūdimio futbolo čempionato B divizione Lietuvos rinktinė 5:1 iškovojo pergalę prieš Slovakiją ir po dviejų turų A grupėje užima pirmąją vietą.

Po du įvarčius pelnė Paulius Giedraitis ir Mantas Makutunovičius, vieną – Audrius Plytnikas.

Itin prastai rungtynes pradėję lietuviai savo žaidimą surado tik trečiojo kėlinio viduryje. Iki tol varžovai pirmavo 1:0, o chaotiškai situaciją bandę pakeisti lietuviai prieš varžovus buvo bejėgiai. Galiausiai, iki rungtynių pabaigos likus žaisti mažiau nei šešias minutes, po varžovų pražangos smūgiu beveik iš aikštės vidurio P. Giedraitis rezultatą išlygino.

„Chaosas yra tinkamiausias žodis, norint apibūdinti mūsų žaidimą per pirmus du kėlinius. Trečiajame kėlinyje pakeitėme vartininką. Sprendimas pasiteisino, nes Lukas Drasutis ne tik gelbėjo komandą, bet ir sėkmingai pradėdavo mūsų pačių atakas.

Visa laimė, kad trečiajame kėlinyje sugebėjome susiimti ir visiškai pakeisti žaidimą. Per paskutines šešias minutes mes parodėme klasę ir iškovojome pergalę. Kaip bebūtų, rezultatas yra svarbiausias.

Nuoširdžiai tikiuosi, kad padarysime tinkamas išvadas ir rytoj savo geriausią versiją demonstruosime nuo rungtynių pradžios. Tai yra mūsų finalas, todėl kitokie būti negalime“, – po rungtynių kalbėjo vyriausiasis treneris Sahibas Mammadovas.

Išlyginęs rezultatą, P. Giedraitis netrukus pelnė savo antrą įvartį bei pirmą kartą šiose rungtynėse į priekį išvedė Lietuvos rinktinę. Tada savo žodį tarė A. Plytnikas, o viską dviem įvarčiais (realizavęs baudinį ir smūgiu per save) užbaigė M. Makutunovičius.

Pirmu atveju varžovas už paskutinės vilties pražangą dar buvo ir pašalintas iš aikštės, o antru – įvartis buvo pelnytas iki rungtynių pabaigos likus žaisti šešias sekundes.

Kitose grupės rungtynėse Čekija 5:1 nugalėjo Angliją, o tai reiškia, kad mūsiškių likimas spręsis lemiamose rungtynėse. Čekams nugalėjus slovakus, lietuviai privalės nugalėti Angliją. Tai komandai garantuotų kelialapį į turnyro pusfinalį. Akistata su Anglija – penktadienio ryte.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS