Neįgaliesiems

Pakruojiečių troškimas – žingsnis ar du į priekį

„Pasikeitė maždaug pusė komandos“, – kiek pamąstęs konstatavo „Pakruojo“ futbolo klubo vadovas Rimantas Čeponis. Praėjusį sezoną devintąją vietą Pirmoje lygoje užėmusi nedidelio miestelio komanda kol kas net pati sunkiai įsivaizduoja, ko iš savęs tikėtis.

Iš trijų rezultatyviausių praėjusio sezono žaidėjų komandoje liko tik vienas – Pakruojo futbolo simbolis dar nuo „Kruojos“ laikų Aivaras Bagočius. Kiti du išvyko. Ukrainietis Mykola Barba, palikęs ginti „Pakruojo“ garbę savo brolį Vadimą, grįžo namo į Ukrainą, o Edgaras Stankevičius kartu su Mariumi Butėnu ir Arūnu Šteinu pasuko į Pirmoje lygoje debiutuosiantį „Kupiškį“. Neliko ant Kruojos krantų ir patyrusio gynėjo Valdo Pocevičiaus – jis karjerą tęs Gargždų „Bangoje“.

„V.Pocevičių ir atraminį saugą M.Butėną – kadangi ši pozicija mūsų komandoje probleminė – norėjome išsaugoti labiausiai, Bet M. Butėnas kažkaip visada būdavo kartu su E. Stankevičiumi, šįkart jie priėmė tokį sprendimą“, – guodėsi R. Čeponis.

Atsiradusias spragas „Pakruojo“ treneris Aidas Dambrauskas bandys kaišyti naujais legionieriais – ukrainiečiu Maksimu Pirogovu ir atraminiu saugu iš Afrikos, kuris turėtų spėti prisidėti prie komandos iki sezono pradžios, bei šiauliečių desantu.

Šį sudaro iš Telšių „Džiugo“ arčiau namų grįžę saugas Edvinas Jasaitis ir puolėjas Vaidas Viktoravičius, taip pat – gynėjas Ernestas Pilypas. „Šiauliuose“, dar tais laikais, kai Saulės miesto komanda varžėsi A lygoje, yra rungtyniavęs ir perspektyvus pakruojietis Deividas Šešplaukis, su kuriuo klubas sudarė dvejų metų sutartį.

Iš naujokų ir pernykščio gynybinio branduolio – olando vartininko Jordy van de Corputo, Donato Strockio, Aivaro Renuso – „Pakruojis“ turėtų lipdyti komandos stuburą. Nuo tada, kai iš A lygos pasitraukė lažybinių sandorių šmėklų persekiota „Kruoja“, naujoji Pakruojo komanda pirmojoje lygoje sužaidė tik vieną sezoną – pernykštį.

„Nežinau, kuri komanda stipresnė – praėjusio sezono ar dabartinė, – neslėpė R. Čeponis. – Bet tikiuosi, kad būsime vienu ar dviem laipteliais aukščiau nei pernai“. Lieka priminti – 2017-aisiais „Pakruojis“ buvo devintas lygoje.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS