Neįgaliesiems

Palangoje praūžė „Samsung Galaxy Watch Active“ stovykla vaikams

Liepos 5–8 dienomis Palangoje vyko Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacijos (LVJUFA) ir „Samsung Galaxy Watch Active“ pirmąkart suorganizuota nemokama stovykla jauniesiems futbolo talentams. 

Ši talentų stovykla buvo skirta suteikti vaikams reikalingų futbolo žinių ir praktikos, dirbant su futbolo specialistais. Stovykloje dalyvavo 40 žaidėjų, gimusių 2010 metais, kuriuos delegavo Lietuvos futbolo organizacijos.

Futbolo treniruotės vyko Palangos centriniame stadione, rytinės mankštos – Palangos paplūdimyje, taip pat vaikinai klausėsi edukacinių paskaitų.

Pirmosios stovyklos trenerių štabą sudarė Bob Browaeys – specialistas iš Belgijos, dirbantis Belgijos nacionalinėje rinktinėje ir sukaupęs ilgametę trenerio patirtį, Valdas Ivanauskas – vienas garsiausių Lietuvos futbolininkų, dabartinis Lietuvos vaikinų U-19 rinktinės treneris bei Lietuvos jaunieji treneriai.

„Tai, ką išvydau šioje stovykloje, mane labai nudžiugino. Vaikinai atliko geriausia, ką galėjo, bei mėgavosi žaisdami futbolą. Jų gretose tikrai yra talentingų žaidėjų, su potencialu turėti profesionalią karjerą.

Žaidėjai atkakliai dirbo ir išpildė trenerių skirtas užduotis. Akcentavome situacijas 1 prieš 1 ir 2 prieš 1, sprendimų priėmimą, taktinį žaidimą nuo vartininko, presingą, tad esu laimingas šios stovyklos turiniu ir eiga“, – įspūdžiais pasidalino Bob Browaeys.

„Linkiu vaikams gerai ir produktyviai praleisti likusią vasaros dalį su futbolo kamuoliu. Lavinkitės ir nesustokite, siekdami tapti dar geresniais žaidėjais ir įvertinkite tai, ką gavote stovyklos metu. Ačiū stovykloje talkinusiems treneriams, kuriems tai taip pat buvo svarbi patirtis. Nepaisant amžiaus, treneris nuolat turi tobulėti, tai yra jo duona ir druska.

Be „Samsung Galaxy Watch Active“ pagalbos tikrai nebūtume galėję surengti tokios puikios stovyklos Palangoje. Vaikai ir jų tėvai nori išreikšti nuoširdžiai padėką „Samsung Galaxy Watch Active“ už šią pagalbą organizuojant futbolo talentų stovyklą“, – pažymėjo LVJUFA prezidentas Dainius Gudaitis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS