Neįgaliesiems

Palangoje sužaidė antras kontrolines rungtynes su latviais

Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė tęsia pasiruošimą šių metų „Euro Beach“ futbolo lygos etapui. Sekmadienį Palangoje įvyko draugiškos paplūdimio futbolo rungtynės tarp Lietuvos ir Latvijos rinktinių.

Keturias dienas Nerijaus Budraičio vadovaujama komanda turėjo treniruočių stovyklą Šventojoje, į kurią buvo pakviesta 16 kandidatų. Galutinį rinktinės sąrašą – 12 geriausių, kurie keliaus į Europos turnyrą – treneris pasirinko prieš kontrolines rungtynes su latviais.

Rungtynės prasidėjo aktyviu lietuvių spaudimu. Buvo galima matyti, kad Lietuvos rinktinės žaidėjai gerai pasiruošę fiziškai, beveik kiekvienoje mikro dvikovoje jie tai įrodydavo. Tačiau šį pranašumą mūsų komandai nepavykdavo, kai tuo tarpu latviai sumaniai pasinaudodavo progomis ir išnaudodavo visas galimybes pasiekti įvartį.

Kaip ir prieš dvi savaites, pirmose kontrolinėse rungtynėse su Lavija Jūrmaloje scenarijus buvo labai panašus: latviai nuolat pirmavo, lietuviai vijosi. Visgi, kaip ir pirmose rungtynėse, pasivyti laiko neužteko. Užfiksuotas toks pat rezultatas – 4:3 latvių naudai.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS