Neįgaliesiems

Pamatykite: gražiausi 2021 metų Optibet A lygos sezono įvarčiai

„Optibet A lyga“ sudarė gražiausių įvarčių rinkinį, į kurį pateko 20 efektingų epizodų.

Vaizdo įraše dažniausiai šmėžavo Gargždų „Bangos“ atakų lyderis Simonas Urbys – iš 11 pelnytų sezono įvarčių daugiau negu pusę gargždiškis atliko baudos smūgiais ir įspūdingais šūviais iš toli.

„Bangos“ futbolininkas pakomentavo fantastišką įvartį, kurį pelnė akistatoje su Alytaus DFK „Dainava“, bei teigė, jog svarsto apie legionieriaus karjeros pradžią.

„Atliekant tolimus smūgius, paslapties jokios nėra, tiesiog buvo pasitikėjimas savimi ir tiek – prieš smūgius nieko daug negalvodavau. Įvartis prieš „Dainavą“, manau, buvo sėkmės reikalas. Mačiau, jog vartininkas tikrai palikęs vartus, bet kad kamuolys taip užkibs nesitikėjau.

Sezoną vertinu dviprasmiškai, manau, su turėta sudėtimi buvo galima siekti ir geresnių rezultatų, bet yra, kaip yra, džiaugiamės išlikę. Norėčiau pabandyti save svetur, bet tikrai negaliu pasakyti kur, nes pats to dar nežinau“, – pasakojo S. Urbys.

Rezultatyviausią karjeros sezoną „Bangoje“ sužaidęs gargždiškis per 33-ejas rungtynes įmušė 11 įvarčių bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

alyga.lt informacija, J. Riekašienės nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS