Neįgaliesiems

Pamatykite: Lietuvoje renkasi FIFA legendų komandos nariai

Jau šeštadienį Lietuvoje startuos išskirtinis futbolo savaitgalis, kurio pirmuoju akcentu taps Lietuvos ir FIFA legendų komandų rungtynės Kauno Dariaus ir Girėno stadione.

Primename, kad bilietus į šeštadienio legendų dvikovą bei sekmadienio LFF taurės finalo rungtynes įsigyti galite paspaudę čia.

Šios savaitės antroje pusėje į Lietuvą pradėjo keliauti FIFA legendų komandos nariai. Pirmasis iš jų atvyko būsimasis komandos treneris, žinomas specialistas Avramas Grantas, atvykęs dar ketvirtadienio popietę.

Penktadienį apie pietus atskrido Roque Junioras, o tada didelė dalis komandos atvyko penktadienio vakarą. Vilniaus oro uoste leidosi Christianas Karembeu, Vincentas Candela, Aldairas, Carlesas Puyolis, Julio Cesaras, Houssine`as Kharja.

Prieš pat vidurnaktį Vilniuje taip pat nusileido ir Ricardo Quaresma, Antonio Valencia bei Estebanas Cambiasso.

Beje, pastarasis kartu su Serginho bei Dida turėjo atvykti ženkliai anksčiau, tačiau dėl streikų Italijos oro uostuose buvo atšauktas jų skrydis iš Milano, tad futbolininkams teko rinktis kitus kelionių variantus.

E. Cambiasso atvyko penktadienio vakarą, tuo tarpu Dida, Serginho, Nuno Gomesas, Fabio Cannavaro ir kiti likę futbolininkai į Lietuvą atvyks šeštadienį ir keliaus tiesiai į Kauną.

Dalis legendų komandos narių liks Lietuvoje ir sekmadienį bei gyvai stebės LFF taurės finalo rungtynes.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS