Neįgaliesiems

„Panerys" prieš „Žalgirį“ atsilaikė tik kėlinį

Trečiojo pagal pajėgumą diviziono Vilniaus Panerys LFF taurės ketvirtfinalyje prieš Vilniaus Žalgirį atsilaikė tik pirmąjį kėlinį, per kurį praleido tik įvartį. Antrajame jėgų santykis buvo nebelygus – šalies čempionai įmušė septynis kartus.

S. Čirbos nuotr.

II lygos Pietų zonoje žaidžiantis Panerys aštuntfinalyje netikėtai įveikė Pirmos lygos atstovę Palangą, tačiau su Žalgiriu turėjo verstis be kelių svarbių žaidėjų – Mindaugo Malinausko, Ramūno Radavičiaus, Gajaus Kulbio, Aurimo Tamaliūno, Aivaro Meškinio. Komandą paliko ir treneris Igoris Pankratjevas, kurį pakeitė Stasys Baranauskas. Ekipos gretose debiutavo buvęs žalgirietis Arvydas Veikutis. 

Visgi 6-ąją minutę „Panerys“ greitos kontratakos metu turėjo puikią progą nubausti žalgiriečius. Benediktas Jakavičius įsiveržė į baudos aikštelę ir atliko perdavimą link įkertančio Audriaus Veikučio, kurio smūgis galva skriejo visiškai greta virpsto. Tai buvo vienintelis įsimintinesnis šeimininkų išpuolis, kadangi patyrusiai „Panerio“ ekipai teko atsimušinėti nuo „Žalgirio“ atakų.

21-ąją minutę vilniečiams pavyko išsiveržti į priekį: Diego Oyarzunas smūgiavo iš maždaug 25 metrų, o kamuolys kiek pakeitė kryptį bei praskriejo virš vartininko Arnoldo Gudalevičiaus. Per likusį kėlinio laiką ne „Panerio“ vartams grasino Karolis Uzėla, Elivelto, Danielis Romanovskis ir Vytautas Lukša, tačiau II lygos Pietų zonoje sėkmingai rungtyniaujantys varžovai į rūbinę žygiavo praleidę vos vieną įvartį.

Antrame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė, bet žalgiriečiai pradėjo vieną po kito mušti įvarčius. 49-ąją minutę pirmą savo įvartį pagrindinėje komandoje pelnė K. Uzėla, kuris sulaukė D. Romanovskio perdavimo, suklaidino vartininką bei pasiuntė kamuolį į tuščius vartus. 67-ąją minutę trečią įvartį po Donovano Slijngardo perdavimo įmušė Vytautas Lukša, tiksliai smūgiavęs pažeme iš maždaug 15 metrų.

Savo ruožtu 75-ąją minutę savo įvarčių sąskaitą pagrindinėje komandoje atidarė ir E. Stočkūnas, nuginklavęs „Panerio“ vartininką panašiu smūgiu, kaip ir V. Lukša. Per likusį laiką savo įvarčių sąskaitą spėjo papildyti po keitimo aikštėje pasirodęs Darvydas Šernas, o E. Stočkūnas bei V. Lukša paskutinėmis dvikovos minutėmis įformino dublius.

Rungtynių statistika:

Vilniaus „Panerys“ – Vilniaus „Žalgiris“ 0:8 (0:1)
Įvarčiai: 21 min. D. Oyarzunas, 49 ir 86 min. K. Uzėla, 67 ir 90 min. V. Lukša, 75 ir 89 min. E. Stočkūnas, 79 min. D. Šernas

Pagal fkzalgiris.lt inf.

Įvarčių video:

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS