„Panevėžį“ įveikęs „Žalgiris“ išlieka pagrindiniu „Sūduvos“ konkurentu

Antroje vietoje žengiantys ir „Sūduvos“ ekipai ant kulnų lipantys, Vilniaus futbolininkai, atvyko į priešpaskutinėje vietoje žengiančių panevėžiečių tvirtovę.

Nors aiškūs rungtynių favoritai – Vilniaus futbolininkai, tačiau pirmąją pavojingą progą sukūrė būtent aikštės šeimininkai, 7-ąją rungtynių minutę aštrų perdavimą į baudos aikštelę atliko Ignas Kružikas, o vos po kelių atakų, „Žalgirio“ vartams grasino Tautvydas Eliošius.

Pirmoje kėlinio pusėje panevėžiečiai nei kiek nenusileido savo varžovams, užtikrintai žaidė su kamuoliu, o „Žalgiriui“ sunkiai sekėsi primesti savo žaidimo braižą.

25-ąją rungtynių minutę, puikią progą pasižymėti turėjo „Panevėžio“ legionierius Sebastian Vasquezas, tačiau jo smūgi atrėmė „Žalgirio“ vartų sargas. Rimtesnių progų abejoms komandoms sukurti daugiau nepavyko ir į pertrauką žaidėjai žengė be įvarčiu.

Antrajame kėlinyje žiūrovai išvydo kiek supykusį „Žalgirį“, o  pirmasis  įvartis krito 59-ąją minutę, kuomet meistriškai pasižymėjo „Žalgirio“ lehionierius Hugo Videmont. Dar po kelių minučių, vienas prieš vartus iššokęs rezultatą padvigubino Liviu Antalis. „Panevėžio“ ekipa reaguodama į įvykius aikštėje atliko pirmąjį savo keitimą, aikštėje pasirodė Kotaro Amemiya, aikštę paliko – Ignas Kružikas.

Likus žaisti apie 10 minučių, pasižymėjo būtent po keitimo aikštėje pasirodęs K. Amymiya, atlikęs nestandartinį smūgį po „Žalgirio“ pražangos prie pat baudos aikštelės linijos. Pačioje rungtynių pabaigoje iš aikštės pašalintas buvo S.Vasquezas. Įtemptoje dvikovoje rezultatu 2:1 pergalę šventė „Žalgirio“ futbolininkai.