Panevėžiečiai – triskart Elitinės jaunių lygos U-19 čempionai

Artėja prie pabaigos SHARP Elitinės futbolo lygos U-19 diviziono varžybos. Panevėžio FA-SG–FK „Panevėžio“ komanda sužaidė dar trejas rungtynes ir užsitikrino titulą.

Visi susitikimai vyko svečiuose. Klaipėdoje panevėžiečiai sužaidė lygiosiomis 3:3 (du įvarčius pelnė S. Roicevičius, vieną – R. Misiūnas) su Klaipėdos FM-„Atlantu“, o Gargžduose 1:2 (R. Misiūno įvartis) nusileido „Bangai“.

Rungtynės šį vakarą svečiuose su SM „Tauro“-„Kauno Žalgirio“ komanda panevėžiečiams buvo svarbios tuo, kad pergalės atveju jie anksčiau laiko būtų užsitikrinę čempionų vardus. Pirmasis kėlinys, nepaisant panevėžiečių dominavimo aikštėje, baigėsi be įvarčių. Po pertraukos aikštėje vyko lygi kova, bet per paskutines septynias rungtynių minutes po įvartį pelnė D. Švėgžda ir D. Kulitavičius.

Trenerių  Žilvino Banio,  Vaido Bernatonio ir Virginijaus Liubšio auklėtiniai iškovojo pergalę rezultatu 2:0 ir anksčiau laiko užsitikrino Elitinės jaunių lygos U-19 nugalėtojų titulą. Po pergalės futbolo akademijos direktorius Darius Butkus neslėpė džiaugsmo. „ Elitinės U-19 lygos čempionais tapome trečią kartą paeiliui, todėl pereinamoji nugalėtojų taurė Panevėžiui liks visiems laikams. Tai rezultatas, kurį pakartoti be galo sunku bet kuriai Lietuvos komandai“, – „Sekundei“ teigė D. Butkus.

Šiame sezone panevėžiečių komandai dar liko sužaisti dvejas rungtynes. Abu susitikimai vyks Panevėžyje. Lapkričio 11 dieną panevėžiečiai susitiks su Alytaus FA „Dainava“, o lapkričio 15 – su Marijampolės FC-FK „Sūduva“.