Neįgaliesiems

Panevėžio „Ekranas“ – LFF II lygos nugalėtojas

Likus vienam turui iki antros lygos sezono pabaigos, Panevėžio „Ekranas“ iki devynių taškų padidino persvarą prieš antroje vietoje esančią „Be1 NFA“ ekipą bei užsitikrino nugalėtojo titulą.

Taip pat antrąją vietą užsitikrino „Be1 NFA“ futbolininkai, o trečioje pozicijoje liko „Panerys“.

„Labai norėjome įrodyti, kad galime. Visada į priekį mus vedė noras sportiniu principu užsitikrinti vietą Pirmoje lygoje. Tai ir padarėme. Be abejo, reiktų kreditus atiduoti ir pačiai komandai, kuri, kaip prisimenate, buvo rinkta Pirmai lygai. Negavę licencijos, persikėlėme į Antrą lygą, o žaidėjai liko tie patys“, – pergalės receptu dalinosi „Ekrano“ vadovas Tomas Malinauskas.

2021 metų pradžioje LFF Vykdomasis Komitetas nusprendė atsisakyti zonų principo ir pirmąkart po 24 metų trečiajame pagal stiprumą Lietuvos čempionate visos komandos bent po kartą sužaidė tarpusavyje. Pasibaigus pirmajam ratui, pirmasis dešimtukas kovojo dėl aukščiausių vietų, 11 – 20 komandos kovojo tarpusavyje.

„Nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Antra lyga šiemet buvo daug įdomesnė, o mums tai buvo galimybė pratintis prie kitokių atstumų, prie kitokių komandų ir panašiai. Gerąja prasme nustebino „Be1 NFA“ ekipa, su kuria abejos rungtynės buvo labai gero lygio. Apskritai, manau, kad dabar tokio didelio skirtumo tarp Pirmos ir Antros lygos, kaip buvo anksčiau, nebėra“, – sakė T.Malinauskas.

„Ekrano“ vadovas neslepia, kad kitąmet klubas vėl sieks Pirmos lygos licencijos, o komanda į treniruočių procesą sugrįš kitų metų sausio pabaigoje.

„Kaip sakoma, kai baigiasi sezonas – prasideda sezonas. Turime planą susidėlioję, pagal kurį į treniruotes sugrįžtame sausį. Dabar legionieriai vyksta namo, mes kalbame su visais, kurie lieka komandoje, o tada svarstome, kokių žaidėjų mums reikia ir kuom galime pasipildyti.

Artimiausi darbai – dokumentų tvarkymas ir rėmėjų paieška. Tai aš vadinu iššūkiu, tačiau mes įpratę eiti sunkiausiu keliu. Pavyzdžiui, kad nereiktų mokėti nuomos, bandome tvarkytis stadioną. Jei tai pavyks, jau kitąmet žaisime ne ant dirbtinės dangos, o ant žolės“, – kalbėjo T.Malinauskas.

Per 27 sezono rungtynes „Ekranas“ iškovojo net 24 pergales, kartą sužaidė lygiosiomis ir dukart pralaimėjo. „Be1 NFA“ turi devyniais taškais mažiau, „Panerys“ – dar šešiais. Visos šios komandos iškovojo kelialapius į kito sezono Pirmą lygą.

Paskutiniajame ture „Šiauliai B“ ir „Garliava“ aiškinsis, kuri komanda sezoną iškovos ketvirtąją vietą, o kuri liks penkta. O žemiau – dar įdomiau. Šeštą vietą užimančią „Šilutę“ ir dešimtoje vietoje esančią Kybartų „Sveikatą“ skiria tik trys taškai, o tai reiškia, kad pasikeitimų čia dar gali būti nemažai.

Tiek pirmojo, tiek antrojo dešimtuko komandos sezono paskutines rungtynes pradės spalio 24 d. (sekmadienį) 13:00 valandą.

FK „Ekranas“ nuotrauka

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS