Neįgaliesiems

„Panevėžio“ puolėjas N. Milevas: „Visi priėmė mane kaip savą“

„Optibet A lygoje“ antrą sezoną rungtyniaujantis bulgaras Nasko Milevas šiemet su komanda kovoja dėl pozicijų turnyro lentelės viršūnėje.

2021-aisiais legionieriaus karjerą profesionaliame futbole pradėjęs ir į Telšių „Džiugą“ atvykęs puolėjas praėjusiais metais įmušė 11 įvarčių bei tarpsezoniu persikėlė į „Panevėžį“, kuriame yra pasižymėjęs tris sykius.

N. Milevui patinka rungtyniauti Lietuvos čempionate – jis čia jaučiasi komfortiškai ir šiemet su Aukštaitijos sostinės ekipa yra nusiteikęs įnirtingai dalyvauti titulo bei medalių lenktynėse.

„Man priprasti čia sunku nebuvo, nes nuo pirmos dienos visi priėmė mane kaip savą, o man tai daug reiškia. Telšiuose, Panevėžyje yra geri žmonės, jie man labai gerai padėjo apsiprasti. Adaptacija buvo lengva su jų pagalba, futbolo pagalba, jų mentalitetas taip pat geras.

Sužaidžiau neblogą sezoną, žinoma, visada gali būti geriau. Po sezono turėjau pasiūlymų, sužaidžiau neprastą sezoną, įmušiau įvarčių, žaidžiau gerai. Bet kai „Panevėžys“ pateikė man pasiūlymą, tai man buvo vienas geriausių variantų. Manau, kad šiemet tai ir įrodysime“, – teigė 25-erių futbolininkas.

„Savaitės interviu“ rubrikoje „Panevėžio“ puolėjas taip pat pasidalino įspūdžiais apie iškovotą Bulgarijos taurę, praleistą laiką Lietuvoje ir savo neįprastą stilių aikštėje.

alyga.lt informacija, FK „Panevėžys“ nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS