Neįgaliesiems

„Panevėžio“ saugas – geriausias Optibet A lygos jaunasis žaidėjas birželį

„Optibet A lygos“ lyderis „Panevėžys“ po sudėtingesnės atkarpos vasarą pradėjo puikiai ir nė sykio nesuklupo.

Geros atkarpos metu dar ryškiau save parodė 20-metis alytiškis Matijus Remeikis. Universalus futbolininkas, susumavus žurnalistų bei tv3.lt portale surengtos sirgalių apklausos balsus, buvo pripažintas geriausiu birželio mėnesio jaunuoju žaidėju.

Praėjusį mėnesį M. Remeikis per penkerias rungtynes sužaidė visas 450 minučių ir per jas pelnė įvartį. Tai buvo pirmasis „Panevėžio“ atstovo taiklus smūgis Lietuvos čempionate.

Iš viso šiame sezone birželį pirmą kartą į rinktinę pakviestas saugas pasirodė 21-ame mače, įmušė įvartį bei atliko rezultatyvų perdavimą.

„Birželio mėnesį vertinu labai teigiamai tiek iš asmeninės, tiek iš komandinės pusės. Pasiekėme penkias pergales iš penkerių rungtynių, kas yra labai puikus rezultatas. Asmeniškai birželio mėnuo buvo įsimintinas, kadangi pavyko pasižymėti pirmuoju įvarčiu „Optibet A lygoje“, gavau iškvietimą į nacionalinę rinktinę.

Tikslai likusiai sezono daliai kaip ir nesikeičia, esame pirmoje vietoje. Manau, kad turime demonstruoti dar geresnį savo žaidimą ir laimėti kuo daugiau rungtynių“, – teigė M. Remeikis.

Kovo mėnesį geriausiu jaunuoju žaidėju buvo pripažintas Telšių „Džiugo“ atstovas Juozas Lubas, balandį – Vilniaus „Riterių“ puolėjas Ebuka Onah, gegužę – Alytaus DFK „Dainava“ saugas Aaronas Olugbogi.

alyga.lt informacija; Pauliaus Židonio nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS