Neįgaliesiems

„Panevėžio“ treneris J. Martinsas: „Esame labai laimingi dėl šio trofėjaus“

FK „Panevėžio“ klubas patampė savo sirgaliams nervus, tačiau galų gale suteikė jiems daug pagrindo džiaugtis – panevėžiečiai akistatoje dėl Optibet LFF supertaurės turėjo dviejų įvarčių deficitą, tačiau jį panaikino ir, nugalėję Vilniaus „Žalgirį“ baudinių serijoje, kėlė trofėjų aukštyn.

Pagrindinis mačo laikas baigėsi lygiosiomis 2:2, o serijoje labiau sekėsi panevėžiečiams, kurie ją laimėjo 3:2.

Du žalgiriečio Tomislavo Kišo įvarčiai pirmame kėlinyje buvo įvarę Panevėžio ekipą į kampą, tačiau Ernestas Veliulis smūgiu nuo 11 metrų žymos rezultatą sušvelnino, o iškart po pertraukos smogęs Elivelto išlygino rezultatą.

Mačo pabaigoje jau ryškėjant scenarijui, kad dvikovos baigtis persikels į 11 metrų baudinių seriją, „Panevėžio“ treneris Joao Martinsas išėmė iš vartų jaunąjį Daną Šimkevičių, į jo vietą pastatė patyrusį Rafaelį Broetto ir galėjo raškyti tokio pasirinkimo vaisius.

Po keitimo į aikštę mestas vartų sargas serijoje atrėmė net 4 varžovų baudinius ir taip tapo vienu iš pergalės kalvių.

„Tai buvo labai geros rungtynės, esame labai laimingi dėl šio rezultato, trofėjaus, šios akimirkos visai klubo istorijai. Manau, tai buvo rungtynės tarp dviejų stiprių komandų su emocijomis, besikeičiančiu rezultatu, nė viena komanda už kitą nebuvo ženkliai geresnė. Šiandien taip pat laimėjo ir lietuviškas futbolas. Baudinių serijoje pasisekti gali bet kam, šį sykį pasisekė mums“, – po rungtynių spaudos konferencijoje kalbėjo laimėtojų treneris Joao Martinsas.

„Panevėžio“ ekipa šiame sezone kol kas neklumpa – iškovotos visos trys pergalės „Optibet A lygoje“, o šiandien buvo pridėtas dar ir trofėjus. Tačiau pats specialistas galvos aukštyn neriečia ir tikina, kad svarbiausios jo komandai visada yra artimiausios rungtynės.

„Svarbiausi mūsų sezono tikslai yra kitos rungtynės, tai yra vienas iš gerų dalykų šioje komandoje, kad negalvojame apie tolimesnes rungtynes, o koncentruojamės tik artimiausiam mačui. Šiandien buvo ypatinga diena, truputį ja pasidžiaugsime, bet po to iškart ruošimės rungtynėms su „Dainava“ ir tada – akistatoms su kitais varžovais. Taip pat patekome į tarptautinį turnyrą ir norime tai pakartoti šiemet. Tačiau turiu pasikartoti, kad negalime kalbėti apie pozicijas, jei mes negalvosime apie artimiausias rungtynes“, – mintimis dalinosi treneris iš Portugalijos.

Jis taip pat teigė esantis labai patenkintas abiem aikštėje pasirodžiusiais vartininkais bei visa komanda bei atskleidė, jog manevrą dvikovos pabaigoje keisti vartininkus svarstė dar prieš rungtynes.

„Nemėgstu kalbėti apie konkrečius žaidėjus, bet esu labai jais (vartininkais – red.) patenkintas. Ne tik jais, bet ir visa komanda, net ir tais, kurie šiandien nežaidė. Turime labai gerą grupę, tad nesvarbu, kas kiek minučių žaidžia, tikime visais, pasitikime visais žaidėjais, tad tikrai nekalbame apie konkrečius futbolininkus.

Negaliu sakyti, kad tai buvo improvizacija, bet tai ir nebuvo planas, kurį galvojome, kad tikrai panaudosime, nes turėjome pasiruošę kelis skirtingus variantus“, – sakė J. Martinsas.

Konferencijos pabaigoje jis taip pridėjo, jog šį laimėjimą klubas norėtų skirti skaudžią netektį šeimoje pastaruoju metu patyrusiam komandos kapitonui Pauliui Janušauskui.

„Nemėgstu kalbėti apie konkrečius žaidėjus, bet jei tokią pergalę norėtume skirti mūsų kapitonui Pauliui Janušauskui, kuriam ši savaitė buvo itin sunki netekus artimo žmogaus. Mums tai irgi buvo labai sunku, nes komanda yra labai artima, tad ši pergalė keliauja jam ir jo šeimai“, – teigė treneris.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS