Neįgaliesiems

Panevėžyje įvyko finalinis mėgėjų lygos turnyras

Panevėžyje, Kovo 4-ąją, „Cido“ arenoje įvyko finalinis Lietuvos futbolo mėgėjų lygos (LFML) turnyras, kuriame varžėsi aštuonios komandos, po atkaklios kovos ir įtemptos baudinių serijos finale triumfavo Tauragės „Minusas“.

Panevėžyje, Kovo 4-ąją, „Cido“ arenoje įvyko finalinis Lietuvos futbolo mėgėjų lygos turnyras, kuriame varžėsi aštuonios komandos, po atkaklios kovos ir įtemptos baudinių serijos finale triumfavo Tauragės „Minusas“.

Dar prieš oficialią turnyro pradžią komandų vadovai susirinkę į konferencijų salę traukė burtus, po kurių komandos buvo suskirstytos į dvi grupes, kuriose tarpusavyje sužaidė po vienas rungtynes. Pirmą vietą grupėje užėmusios komandos varžėsi dėl čempionų titulo, antroji vieta grupėje lėmė, jog komandos varžysis dėl trečios vietos, trečią ir ketvirtą vietas užėmusios komandos atitinkamai varžėsi dėl penktos, septintos vietos.

10 valandą prasidėjęs turnyras sukvietė ne tik aštuonias komandas, bet taip pat ir garbingų svečių. Turnyre apsilankė Lietuvos respublikos seimo narė Guoda Burokienė, kuri yra Panevėžio apskrities mėgėjų futbolo lygos globėja, taip pat turnyre apsilankė Panevėžio miesto savivaldybės tarybos narys Arūnas Balčiūnas. Pertraukų tarp rungtynių metu vyko įvairūs konkursai, kurių metu buvo galima laimėti ne tik picų, bet ir pagrindinio Lietuvos futbolo mėgėjų lygos rėmėjo – „Hummel“ įsteigtų prizų. Taip pat liūdėti neleido šokėjos, kurios pertraukų metu džiugino žiūrovus savo pasirodymais.

Pirmoje grupėje varžėsi: „Minusas“, „Baltic- Flora Express“, „FK Orfa“ ir „Legionas“. Beveik visos rungtynės grupėje baigėsi minimaliu rezultatu 1:0. Pirmąją vietą grupėje užėmė Tauragės „Minusas“, kurie sugebėjo įveikti „Baltic – Flora Express“ ir „FK Orfa“ komandas, tačiau paskutinėse grupės rungtynėse, kurios nieko nelėmė pralaimėjo Kėdainių „Legionui“. Antrąją vietą grupėje užėmė „Baltic –  Flora Express“, kurie paskutinėse rungtynėse tik po baudinių serijos įveikė „FK Orfą“ ir užsitikrino antrąją vietą grupėje.

Antroje grupėje varžėsi: „Antakalnio parkas“, „Husarai“, „Rokiškis“ ir „Drąsutis“. Antroje grupėje situacija buvo kiek kitokia. Užtikrintai pirmąją vietą grupėje iškovojo „Antakalnio parkas“, kurie pirmose rungtynėse net 5:1 įveikė antrąją vietą grupėje užėmusius „Husarus“, trečiąją vietą grupėje užėmė „Rokiškis“, o ketvirti liko „Drąsutis“.

Kovoje dėl septintos vietos susitiko „Drąsutis“ ir „Legionas“. Pranašesni buvo panevėžiečiai, kurie ir užemė septintą vietą.

Kovoje dėl penktos vietos susitiko „FK Orfa“ ir „Rokiškis“. Be didesnio vargo su varžovais susitvarkiusi „FK Orfa“ finaliniame turnyre užėmė penktą vietą.

Kovoje dėl trečios vietos susitiko dvi Panevėžio komandos: „Baltic –  Flora Express“ ir „Husarai“. Įtemptose rungtynėse pergalę šventę Panevėžio futsal čempionai „Baltic – Flora Express“.

Galiausiai finale susitiko Kauno „Antakalnio parkas“ prieš Tauragės „Minusą“. Nors visos turnyro rungtynės vykdavo be didesnių emocijų, tačiau finalas buvo išimtis. Abiejų komandų žaidėjai nevengė artimo kontakto ir kietos kovos, šiose rungtynėse buvo parodyta ne viena geltona kortelė, likus žaisti apie pusę minutės rezultatas buvo lygus – 1:1, o antrą geltoną kortelę užsidirbęs „Minuso“ žaidėjas buvo pašalintas iš aikštės. Tai buvo puiki proga „Antakalnio parkui“ suregzti pavojingą lemiamą ataką ir išplėšti pergalę, tačiau buvo pasirinkta smūgiuoti iš beveik aikštės vidurio. Likusias kelias sekundes „Minusas“ sugebėjo apsiginti mažumoje, o komandų  jau laukė baudinių serija. Labai nesėkmingai baudinių seriją pradėjo Tauragės komanda, kurie nepataikė pirmų dviejų smūgių, „Antakalnio parkui“ trūko tik vieno tikslaus smūgio iki pergalės, tačiau situacija pasikeitė, kai „Minuso“ vartininkas net du kartus sugebėjo atremti varžovų smūgį, galiausiai po įtemptos baudinių serijos pergalę šventė Tauragės „Minusas“, kurie ir tapo Lietuvos futbolo mėgėjų lygos finalinio turnyro čempionais.

Geriausias vartininkas – Linas Petkevičius (Baltic – Flora Express)

Geriausias gynėjas – Danas Kulišauskas (Husarai)

Geriausias puolėjas – Benas Kudirka (Antakalnio parkas)
 
Naudingiausias žaidėjas – Simonas Babilius (Minusas)

M. Jankevičius/LFML.lt informacija

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS