Neįgaliesiems

Panevėžyje startavo trenerių mokymų ciklas

LFF Techninio departamento inicijuoti mokymai birželio 9 dieną subūrė vietos futbolo bendruomenę.

Futbolo akademija „Panevėžys“ priėmė pirmąjį mokymų renginį, kuriame dalyvavo Aukštaitijos regiono treneriai ir organizacijų vadovai.

Teorinę ir praktinę dalį vedė LFF techninio departamento nariai – techninis direktorius Patrick De Wilde, moterų futbolo vystymo vadovas Cèderique Tulleners bei nacionalinių rinktinių trenerių štabas Valdas Urbonas, Andrius Skerla, Audrius Paškevičius, Marius Čeliauskas, Rokas Pranaitis.

„LFF Techninis departamentas paruošė 2020–2024 m. techninę strategiją, kurios įgyvendinimas betarpiškai susijęs su akademijų ir vietos bendruomenių darbu. Turime daugiau dirbti lokaliai: aptarti strategiją, surengti treniruotes, pabendrauti ir išsiaiškinti, kuo mes galime padėti.

Norėčiau pažymėti trenerio darbo ir jų sąmoningumo svarbą. Manau, jog treneriai turėtų jausti atsakomybę už tėvų pasitikėjimą mokyti jaunuosius žaidėjus, ugdyti juos kaip asmenybes.  Šiame susitikime norėjau pasidalinti savo patirtimi, koks dabar reikalingas žaidėjas šiuolaikinio futbolo kontekste“,  – sakė nacionalinės rinktinės treneris Valdas Urbonas.

Futbolo mokymuose buvo pristatomas merginų ir vaikinų futbolo ugdymo modelis, praktiniai užsiėmimai su U13–U15 komanda bei parodomoji U16 komandos treniruotė.

Mokymų ciklas tęsis birželio 10 dieną Tauragėje, 15 dieną – Gargžduose, 18 dieną – Šiauliuose.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS