„Panevėžys“ ir toliau nemažina apsukų Futsal A lygoje

Šeštadienio vakarą Lietuvos Futsal A lygoje buvo sužaistos dar vienerios devintojo turo rungtynės. Jos vyko Alytuje, kur vietos „Dainava“ nepasipriešino svečiams iš Panevėžio. Vieni iš šių metų lygos lyderių SFK „Panevėžys“ laimėjo rezultatu 6:1.

Panevėžiečiai ilgai nelaukė ir pirmąjį įvartį pelnė 6 minutę, kuomet po Edgaro Baranausko perdavimo pasižymėjo Simonas Juška.

Po dvejų minučių Donatas Paulauskas pasiuntė antrą įvartį į „Dainavos“ vartus, bet aikštės šeimininkams pavyko sušvelninti rezultatą kėlinio viduryje – tai padarė Modestas Atmanavičius.

Pirmojo kėlinio paskutinę minutę Edgaras Baranauskas realizavo 6 metrų baudinį ir atstatė savo komandos dvejų įvarčių persvarą, kuri antrajame kėlinyje nemažėjo, o didėjo.

Tiesa, įvarčių žiūrovams reikėjo palaukti kiek daugiau nei pusę kėlinio. 33 minutę savo įvartį pelnė Arūnas Šteinas, o pačioje kėlinio pabaigoje tas pats A. Šteinas ir jau minėtas E. Baranauskas į savo sąskaitas įsirašė dublius.

Rezultatas:

„Dainava“ 1:6 SFK „Panevėžys“

6’ [0:1] Simonas Juška

8’ [0:2] Donatas Paulauskas

11’ [1:2] Modestas Atmanavičius

20’ [1:3] Edgaras Baranauskas (iš 6 m.b.)

33’ [1:4] Arūnas Šteinas

40’ [1:5] Edgaras Baranauskas

40’ [1:6] Arūnas Šteinas (iš 10 m.b.)