„Panevėžys“ nugalėjo „Riterius“ ir pakilo iš turnyrinės lentelės dugno

Vakarinėje šeštadienio dvikovoje, „Panevėžio“ komanda namuose pasitiko Vilniaus „Riterių“ iššūkį.

Abejoms komandos sezonas kol kas nesiklosto pagal planą, turnyro lentelėje atitinkamai užimamos 5-oji ir 6-oji pozicijos, todėl taškai būtini tiek vienai, tiek kitai ekipai.

Rungtynės prasidėjo chaotišku abiejų komandų žaidimu, o žaidžiant su kamuoliu abi komandos demonstravo nemažai techninio broko ir klampaus žaidimo.  Vis dėlto, sužaidus kiek daugiau nei 25 minutes po gražios kombinacijos tiksliu smūgiu iš arti pasižymėjo  „Panevėžio“ atstovas Tautvydas Eliošius.

Pasikeitus rezultatui, komandų žaidimas beveik nepasikeitė, Panevėžio komanda ir toliau su kamuoliu atrodė užtikrinčiau, o „Riterių“ ekipa išlyginti rezultatą bandė retomis pozicinėmis atakomis.  Puikią progą padvigubinti savo pranašumą turėjo panevėžiečiai kuomet herojiškomis pastangomis, jau patyręs traumą, puikų perdavimą atliko Edenilsonas Bergonsi, tačiau kurioziškoje situacijoje vienas prieš vartus atsidūręs pasižymėti nesugebėjo Paulius Janušauskas. Iškart po epizodo Edenilsonas buvo priverstas palikti aikštę, jį pakeitė Jorge Elias.

Antrojo kėlinio pradžioje komandos apsikeitė pavojingomis atakomis, o 55-ąją minutę po gražios atakos dešiniajame puolimo krašte atsidūrė Kotaro Amemiya kuris atliko 2-ąjį rezultatyvų perdavimą šiame mače, tikslaus perdavimo baudos aikštelėje sulaukė ir kamuolį į vartus nukreipė Ignas Kružikas.

Sužaidus kiek daugiau nei valandą, antrąją geltoną kortelę prieš save išvydęs „Panevėžio“ legionierius Hugo Figueredo buvo priverstas palikti aikštę.  Vis dėl to, sudėti ginklų  „Riteriai“ neketino ir 75-ąją rungtynių minutę po pražangos baudos aikštelėje, teisėjas paskyrė 11-kos metrų baudinį, kurį realizavo Donatas Kazlauskas.  Rungtynių pabaiga buvo kupina emocijų, iškart po pelnyto įvarčio, dar vienas „Riterių“ smūgis atsimušė į skersinį, o dar po kelių minučių kamuolys skriejo visai šalia „Panevėžio“ vartų.

Nors „Riteriams“ pavyko sukurti šturmą rungtynių pabaigoje, mažumoje žaidę panevėžiečiai sugebėjo išsaugoti pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 2:1.