Neįgaliesiems

„Panevėžys“ pristatė pirmą naujoką

Prieš naująjį sezoną pirmuoju „Panevėžio“ komandos naujoku tapo Pijus Širvys, papildęs gynėjų grandį. „Panevėžys“ su 22-ejų metų futbolininku pasirašė dvejų metų sutartį.

Pastaruosius penkerius metus P. Širvys atstovavo „Kauno Žalgirio“ futbolo klubui, su kuriuo šiais metais iškovojo Lietuvos futbolo A lygos čempionato bronzos medalius.

Nuo 2016-ųjų A lygoje gynėjas sužaidė 66 rungtynes ir per jas pasižymėjo 8 įvarčiais, taip pat debiutavo ir UEFA Europos lygos atrankos turnyre.

2019-ųjų sezonas pačiam žaidėjui buvo geriausias karjeroje – jis A lygoje pelnė 5 įvarčius ir sezoną baigė kaip rezultatyviausias futbolininkas esantis klube.

P. Širvys anksčiau žaidė visų amžiaus grupių Lietuvos jaunių ir jaunimo rinktinėse, o su „Panevėžio“ puolėju Ignu Kružiku komandos naujokui teko žaisti Lietuvos jaunimo rinktinėje.

Vaikystėje P. Širvys visą laiką rungtyniavo puolėju, o gynybos grandyje pradėjo žaisti sulaukęs jau šešiolikos metų. Kai žaidžiant Elitinėje jaunių lygoje komandai sykį trūko dešiniojo krašto gynėjo, treneriai futbolininką išbandė toje pozicijoje ir tai pilnai pasiteisino.

Pasak paties žaidėjo, apsispręsti žaisti Aukštaitijos sostinės klube jam nebuvo sunku.

„Atsiliepimai apie „Panevėžio“ klubą futbolininkų gretose labai geri. Klubas sparčiai progresuoja ir kelia ambicingus tikslus ateičiai. Esu labai motyvuotas, todėl jau pradėjau ruoštis naujam sezonui, sunkiai dirbsiu ir stengsiuosi įrodyti savo vertę“, – sakė „Panevėžio“ komandos naujokas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS