Neįgaliesiems

„Panevėžys“ žengė į LFF Hegelmann taurės pusfinalį

LFF Hegelmann taurės ketvirtfinalio atidarymo rungtynėse susitiko Kauno „Hegelmann Litauen“ ir Panevėžio „Panevėžys“ komandos.

A lygoje rungtyniaujantys panevėžiečiai savo dominavimą aikštėje demonstravo nuo pat pirmos minutės, o nuo pirmojo įvarčio jau 13-ąją rungtynių minutę kauniečius gelbėjo tik įspūdingas Nemanjos Bjelano žaidimas. Namų ekipa pasirinko žaisti „antruoju numeriu“ ir savo šansų ieškoti kontratakose, tačiau „Panevėžio“ ekipa gynėsi be klaidų, o žaisdami su kamuoliu taip pat atrodė itin užtikrinti.

Pirmojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo, 17-ąją minutę po gražios kombinacijos, kamuolį į tuščius vartus pasiuntė „Panevėžio“ komandos legionierius Jorge Elias. Svečių ekipa ir toliau nemažino apsukų ir vos po penkių minučių, turėtą pranašumą padvigubino Ernestas Veliulis. Pirmojo kėlinio pabaigoje „Hegelmann Litauen“ ekipa suaktyvėjo, tačiau paskutiniame aikštės trečdalyje sėkmės vis pritrūkdavo.

Po pirmojo kėlinio „Panevėžio“ ekipa pirmavo rezultatu 2:0. Antrajame kėlinyje vaizdas beveik nepasikeitė – „Panevėžys“ ir toliau buvo aktyvesni, o nepraėjus nei 10-minučių iš aikštės už paskutinės vilties pražangą buvo pašalintas Matas Dedura. Anksti pirmąjį savo keitimą atliko panevėžiečiai: aikštę paliko pirmojo įvarčio autorius Jorge Elias, vietoje jo pasirodė kitas legionierius – Edenilsonas.

Galutinį tašką rungtynėse padėjo Rafaelis Floro, kuris „uždarė“ puikų E.Veliulio perdavimą.

Į kitą etapą žengė užtikrintai rungtyniavę svečiai iš Panevėžio rezultatu 3:0.

Rungtynių apžvalga:

 „Hegemann Litauen“ trenerio komentaras:

„Panevėžio“ trenerio komentaras:

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS