Paplūdimio futbolo pirmenybėse – turiningas III turas

Praėjusį penktadienį „Smėlio arenoje“ praūžė paplūdimio futbolo žiemos pirmenybių III turo kovos. Pirmenybės įsibėgėja, žaidėjų meistriškumas auga, komandos tobulina žaidimo taktiką, o žiūrovai gali stebėti vis įdomesnes kovas.

III turo rungtynių dieną atidarė 2017 m. Lietuvos paplūdimio futbolo čempionai „Igol“ komanda ir praėjusių metų šio turnyro nugalėtojai „Audra“ komanda. Abiejose komandose ne mažai žaidėjų žaidžiančių Lietuvos rinktinės pagrindinėje sudėtyje. Vienas iš jų V. Novičkovas („Igol“), šiuo metu rodantis puikią formą ir žaidžiantis ypač rezultatyviai, jau pirmą rungtynių minutę pelnė įvartį ir išvedė „Igol“ komandą į priekį. Po minutės jis pats ir padvigubino „Igol“ pranašumą. Iki kėlinio pabaigos „Audra“ sugebėjo vienu įvarčiu sušvelninti rezultatą, o antrame kėlinyje praleisti tik vieną įvartį į savo vartus. Tačiau dėl tą dieną trumpo „Audros“ atsarginių žaidėjų suolelio priešintis galingai žaidžiančiai „Igol“ komandai nepavyko. V. Novičkovas per šias rungtynes pelnė net 4 įvarčius. Galutinis rungtynių rezultatas: 7-2 „Igol“ naudai.

Antrieji akštelėje pasirodė „Aglo-Sport“ ir „Nerealo“ komandų žaidėjai.  Rungtynių pradžia parodė, kad abi komandos nusiteikusios siekti tik pergalės.  Tik pirmo kėlinio pabaigoje „Nereralo“ legionieriui A. Omnoniyi pavyko pelnyti pirmą įvartį.  Antrame kėlinyje ir toliau vyko atkakli kova kiekvienoje žaidybinėje situacijoje, o komandos tarpusavyje apsikeitė po vieną įvartį. Trečio kėlinio pradžioje jaunieji „Aglo-Sport“ žaidėjai neatlaikė „Nerealo“ spaudimo ir į savo vartus praleido net tris įvarčius iš eilės. Po to sekę du „Aglo-Sport“ įvarčiai komandos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo. Rungtynių rezultatas 6:3 „Nerealo” naudai.

„Avelitos“ ir FCI komandų rungtynėse netikėtai, jau antrąją minutę, pirmieji įvartį pelnė FCI komandos žaidėjai. Tačiau nepraėjo nei minutė, kai R. Radavičius („Avelita“) rezultatą išlygino. Žinant komandų pajėgumą buvo galima spėti, kad „Avelita“ jau nesustos ir pelnys įvarčius vieną po kito. Tačiau FCI nesiruošė lengvai pasiduoti. Visą pirmąjį kėlinį komandos žaidė lygiai ir pelnydavo įvarčius viena po kitos. Pirmo kėlinio rezultatas nustebino – 3:3. Po pertraukos į aikštę išbėgusi „Avelita“ komanda akivaizdžiai pakeitė taktiką. Pasipylė „Avelitos“ žaidėjų mušami įvarčiai į FCI vartus. FCI komanda palūžo ir jau nesugebėjo atsitiesti. Galutinis rezultatas 16:5 „Avelita“ naudai.

III turą uždarė „Hidroeka“ ir „Kupiškio“ komandos. „Hidroekos” komanda, vedama vieno iš rezultatyviausių praėjusių metų pirmenybių žaidėjų – trenerio V. Šaveiko –  nuo pat pirmųjų minučių aktyviai užspaudė iki šiol puikiai žaidusią „Kupiškio“ komandą. Tarsi šaltas dušas įvarčiai į kupiškėnų vartus krito vienas po kito. Po dviejų kėlinių rezultatas jau buvo 5:1 „Hidroeka“ naudai. Ir nors trečiajame kėlinyje „Kupiškis“ pelnė net keturis įvarčius, „Hidroeka“ sugebėjo atsakyti trimis. Galutinis rungtynių rezultatas 8:5 „Hidroeka“ naudai.

Netikėta „Hidroeka“ pergalė ir puikus žaidimas prieš FC „Kupiškis“ nustebino visų komandų trenerius. Nuo šiol visi pirmenybių lyderiai privalės atidžiai ruoštis kovai su šia komanda.