Neįgaliesiems

Paplūdimio futbolo rinktinė pradeda atranką į pasaulio čempionatą

Sahibo Mammadovo treniruojama Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė sekmadienį Azerbaidžano sostinėje Baku pradės atranką į pasaulio čempionato pagrindinį turnyrą. Lietuvių varžovais bus Maltos, Švedijos ir Čekijos futbolininkai.

„Grupė tikrai nebloga. Prieš Maltą ir Švediją per pastaruosius dvejus metus esame iškovoję pergales, vienintelė Čekija yra komanda, su kuria dar neteko žaisti. Galvoju, kad tai stipriausia grupės komanda ir pagrindinė favoritė.

Gerai, kad turnyrą pradedame su Malta. Ji sąlyginai silpniausia komanda, tai kaip komanda galėsime lengviau apsiprasti. Aišku, labai svarbu nenuvertinti nė vienos komandos, nes tada joks pripratimas nepadės“, – sakė S. Mammadovas.

Šiuo metu Baku termometro stulpelis yra pakilęs iki trisdešimties laipsnių padalos. Anot vyriausiojo trenerio, oras neturėtų būti priežastimi žaisti žemiau savo galimybių.

„Yra keli niuansai. Mūsų rungtynės suplanuotos tada, kai tas karštis bus mažesnis. Be to, ši rinktinė žaidė kontrolines rungtynes Taityje, kur pratinomės ne tik varžytis su stipriu varžovu, bet ir su tikrai dideliu karščiu“, – komentavo S. Mammadovas.

Minėtame Taityje Lietuvos rinktinė prieš aikštės šeimininkų komandą patyrė tris nesėkmes. Dar dvejas kontrolines rungtynes lietuviai žaidė su lenkais, su kuriais pasidalino po pergalę.

„Jei žaisime tokiu lygiu, kokiu žaidėme prieš Taitį ir Lenkiją, labai didelė tikimybė, kad sugebėsime prasibrauti į kitą etapą. Aišku, futbole būna visko, bet norisi tikėti, kad šie metai yra mūsų metai“, – kalbėjo S. Mammadovas.

Lietuvos rinktinė po stovyklos Taityje pasipildė Aleksandru Lebedevu ir Viktoru Bartosevičiumi. Vienintelė didelė netektis – Pavelas Smolkovas. Vetaranas patyrė traumą, kurios rezultatas – 6–7 savaitės be futbolo.

Į kitą pasaulio čempionato atrankos etapą pateks dviejų grupių nugalėtojai ir geriausią rezultatą tarp antrųjų vietų parodžiusi komanda.

Lietuvos rinktinės sudėtis atrankos turnyrui Baku:

Viktoras Bartosevič

Lukas Drasutis

Paulius Giedraitis

Vilius Giedraitis

Redas Graičiūnas

Aleksandras Lebedevas

Jonas Lebedevas

Mantas Makutunovičius

Elvinas Navickas

Vasilijus Novičkovas

Modestas Petrauskas

Audrius Plytnikas

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS