Neįgaliesiems

Paplūdimio futbolo rinktinė žaidė tarptautiniame turnyre

Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė dalyvavo „Euro Beach Soccer League“ turnyre Maskvoje. Rusijos sostinėje lietuviai susitiko su Graikijos, Moldovos ir Kazachstano rinktinėmis. Pergalių neiškovojusi Lietuvos rinktinė B divizione liko paskutinė ketvirta.

„Rinktinės dalyvavimą turnyre vertinu neigiamai dėl rezultatų, tačiau teigiamai dėl gautos patirties. Mūsų tikslas buvo iškovoti bent vieną pergalę. Gaila, bet to nepavyko padaryti. Sunku pasiekti pergales prieš komandas, kurios turi gilias paplūdimio futbolo tradicijas, visus metus treniruojasi ir dalyvauja įvairiuose  tarptautiniuose turnyruose. Tuo tarpu mums galimybės leidžia susirinkti ir ruoštis vos savaitę iki turnyro“, – kalbėjo Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinės treneris N. Budraitis.

Pirmose rungtynėse Lietuvos rinktinė susitiko su Graikija, kuri praėjusiais metais iškrito iš A diviziono ir šiais metais buvo laikoma turnyro favorite. Pirmus du kėlinius rungtynės vyko apylygiai, tačiau antroje susitikimo pusėje išryškėjo graikų patirtis ir geresnis fizinis pasirengimas. Pralaimėta rezultatu 3:6. Lietuvių gretose įvarčius mušė Ramūnas Radavičius, Vasilijus Novičkovas ir Aurimas Tamaliūnas.

Antrasis susitikimas su Moldavijos komanda taip pat baigėsi pralaimėjimu 1:4. Labiau pasipriešinti  Moldovos rinktinei, kuri praėjusiais metais buvo viena stipriausių B lygos komandų ir superfinaluose kovojo dėl patekimo į A divizioną, sutrukdė nerealizuotos lietuvių progos. Vienintelį kartą Lietuvos rinktinės gretose pasižymėjo Saimonas Vitkauskas.

Paskutinėse rungtynėse Lietuvos futbolininkai susitiko su didžiausia staigmena tapusia Kazachstano rinktine. Labai rezultatyviame susitikime pergalę 7:5 išplėšė kazachai. Pirma rungtynių pusė vyko lygiai, lietuviams buvo pavykę netgi išsiveržti į priekį, tačiau labiau patyrę varžovai sugebėjo persverti rezultatą. Lietuvos rinktinės gretose po du kartus pasižymėjo  Audrius Plytnikas ir Aivaras Meškinis, kartą – R. Radavičius.

Visas tris pergales iškovojusi ir 9 taškus surinkusi Kazachstano rinktinė tapo grupės nugalėtoja ir iškovojo kelialapį į aukštesnį divizioną. Antra vietą užėmė Moldova (5 tšk.), trečią – Graikija (3 tšk.).

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS