Neįgaliesiems

Paplūdimio futbolo rinktinės išbandymai Lenkijoje – pergalė ir pralaimėjimas

Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė savaitgalį sužaidė du draugiškus susitikimus išvykoje su Lenkijos ekipa.

Išvyka pažymėta viena pergale ir vienu pralaimėjimu – šeštadienį lietuviai rungtynes laimėjo 4:2 (1:1, 2:1, 1:0), sekmadienį šeimininkai pasiekė revanšą ir laimėjo dvikovą 6:2 (1:2, 2:0, 3:0).

Pirmasis mačas lietuviams prasidėjo itin sėkmingai, mat jau antrą minutę po varžovų klaidos prie savų vartų svečius į priekį išvedė Elvinas Navickas. Visgi jau minutės rezultatas tapo lygus – 1:1.

Antrame kėlinyje lenkams buvo pavykę išsiveržti į priekį, tačiau Audrius Plytninkas smūgiu iš toli vėl grąžino pusiausvyrą. Netrukus tas pats A. Plytnikas įmušė dar kartą ir lietuviai dar kartą išsiveržė į priekį (3:2).

Įpusėjus trečiam kėliniui A. Plytnikas įmušė trečiąjį savo įvartį, lietuviai atitrūko dar labiau (4:2) ir susikurtos persvaros iki dvikovos pabaigos nebepaleido, iškovodami pergalę.

Antroje dvikovoje lietuviai jau sužaidus pusę minutės turėjo vytis savo varžovus, mat praleidę ankstyvą įvartį jie atsilikinėjo 0:1. Visgi, rungtynėms įsibėgėjus, Mantas Makutunovičius tiksliu smūgiu rezultatą išlygino (1:1), o Jonas Lebedevas prieš pat pertrauką ir išvedė mūsiškius į priekį.

Antrasis kėlinys sėkmingesnis buvo Lenkijos ekipai – jo metu į lietuvių vartus krito du tikslūs smūgiai, tad prieš paskutines dvylika rungtynių minučių iniciatyvą jau turėjo lenkai, kurie pirmavo 3:2.

Paskutinio kėlinio metu Lenkija dar labiau įtvirtino savo pranašumą ir iškovojo pergalę 6:2.

Šios rungtynės skirtos pasiruošti Pasaulio paplūdimio futbolo čempionato atrankos varžyboms, kurios 2023 m. liepos 2–9 d. vyks Baku, Azerbaidžane.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS