Paplūdimio futbolo rinktinės pasirodymas Azerbaidžane užbaigtas pergale po baudinių

Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė pergalingai užbaigė savo pasirodymą pasaulio čempionato atrankos turnyre Azerbaidžane.

Sahibo Mammadovo ekipa sekmadienį po pratęsimo ir baudinių serijos nugalėjo Graikijos ekipą ir turnyre užėmė 15-ąją poziciją.

Pagrindinis mačo laikas ir pratęsimas baigėsi lygiosiomis 4:4 (1:2, 2:0, 1:2), o baudinių serijoje lietuvaičiai įrodė savo pranašumą rezultatu 6:5.

Lietuviai pirmi praleido įvartį, tačiau Elvinas Navickas netrukus rezultatą išlygino, visgi graikai dar iki kėlinio pabaigos antrą kartą išsiveržė į priekį.

Antrasis kėlinys lietuviams jau buvo daug sėkmingesnis – tas pats E. Navickas pridėjo dar du įvarčius ir prieš paskutinę dvikovos atkarpą lietuviai jau buvo priekyje 3:2.

Graikai trečią kėlinį pradėjo sėkmingiau ir netrukus dviem įvarčiais vėl persvėrė rezultatą savo naudai (3:4).

Visgi Mantas Makutunovičius savo įvarčiu rezultatą išlygino, o per likusį laiką daugiau tikslių smūgių nebuvo, tad mačo baigties sprendimas persikėlė į pratęsimą.

Jame įvarčiais nepasižymėjo nė viena komanda, o tai reiškė baudinių seriją. Joje sėkmingiau pasirodė lietuviai.

Įvarčiais serijoje lietuvių gretose pasižymėjo M. Makutunovičius, Jonas Lebedevas, Audrius Plytnikas, Vasilij Novičkov, Viktor Bartosevič, ir Redas Graičiūnas, graikai vieno savo smūgio nerealizavo ir taip pergale džiaugėsi Lietuvos rinktinė.