Neįgaliesiems

Paplūdimio rinktinė išbandys jėgas su Latvijos komanda

Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė savaitgalį Kupiškyje išmėgins jėgas draugiškose rungtynėse su Latvijos komanda. Du kontroliniai susitikimai – generalinė repeticija prieš liepos pabaigoje Maskvoje vyksiantį „Euro Beach Soccer League“ turnyrą.

Lietuvos paplūdimio rinktinė prieš savaitę pradėjo treniruočių stovyklą Kupiškyje ir treniruojasi 2-3 kartus per dieną.

„Žaidėjai dega noru atstovauti Lietuvai, todėl stengiasi kiekviename žingsnyje. Nors per Lietuvos čempionato rungtynes kai kurie žaidėjai gavo nedideles traumas, tikimės, kad iki rungtynių su latviais jie bus pilnai atsigavę ir galės parodyti, kaip pasirengė stovykloje“, – sako Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinės treneris Nerijus Budraitis.

Galutinė rinktinės sudėtis buvo suformuota jau po dviejų „Stiklita“ Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato turų. Daugiausia žaidėjų rinktinėje yra iš trijų stipriausių paplūdimio futbolo klubų – Vilniaus „Igol“, „Avelita“ ir „Audra“.

Pasak N. Budraičio, pergalė prieš latvius – siekiamybė, tačiau tai nėra pagrindinė užduotis. Svarbiausia – tinkamai pasiruošti turnyrui Maskvoje.

„Savaitgalį tikimės pamatyti stipriausias ir silpniausias mūsų rinktinės žaidimo vietas, jas išanalizuoti, padaryti išvadas ir pagal tai koreguosime rinktinės žaidimą. Treniruotėse daug dėmesio skyrėme įvairiems puolimo ir gynybos modeliams, bandėme įvairius variantus ir standartinėse situacijose. Stengsimės visa tai įgyvendinti aikštėje draugiškos rungtynės su Latvija. Tai bus gera repeticija prieš mums svarbiausią šių metų tarptautinį turnyrą”, – teigia N. Budraitis.

Lietuvių varžovei Latvijos paplūdimio futbolo rinktinei šios rungtynės taps nauja pradžia. Prieš keletą metų merdėjusi komanda, tik epizodiškai pasirodydavusi tarptautiniuose turnyruose, šiemet sulaukė didelio Latvijos futbolo federacijos palaikymo – skirtas finansavimas, surinktas naujas trenerių štabas, suburti nauji žaidėjai.

Kaimyninių šalių susitikimai prie Kupiškio marių esančioje aikštelėje vyks šeštadienį ir sekmadienį 12 val.

Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinės sudėtis

Vartininkai:

Modestas Petrauskas („Audra“)

Tomaš Novoslavskij („Igol“)

Žaidėjai:

Pavelas Smolkovas („Igol“)

Vasilijus Novičkovas („Igol“)

Aivaras Meškinis („Avelita“)

Ramūnas Radavičius („Avelita“)

Vydmantas Kuzmickas („Audra“)

Saimonas Vitkauskas („Audra“)

Aurimas Tamaliūnas („Audra“)

Audrius Plytnikas („Avelita“)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS