Neįgaliesiems

Paplūdimio rinktinės rungtynėse su Latvija – eksperimentai ir pergalė

Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė savaitgalį Kupiškyje išmėgino jėgas draugiškose rungtynėse su Latvijos komanda. Pirmame kontroliniame susitikime pergalę iškovojo svečiai, o antrajame – Lietuvos futbolininkai.

Pirmosios rungtynės buvo skirtos eksperimentams. Rinktinės treneris Nerijus Budraitis suteikė laiko mažiau rungtyniavusiems žaidėjams, išbandė naujus derinius standartinėms situacijoms bei įvairius sudėties ketvertukus. Šie sprendimai atskleidė rinktinės silpnąsias vietas, spragas gynyboje ir puolime. Latvijos rinktinė sugebėjo aikštės šeimininkus nubausti už klaidas ir laimėjo rezultatu 5:3. Du įvarčius mūsų komandai pelnė Pavelas Smolkovas, kartą pasižymėjo Aurimas Tamaliūnas.

Antrojoje dvikovoje Lietuvos komanda nekartojo klaidų, pagerino žaidimą ir atsirevanšavo kaimynams rezultatu 5:4. Įvarčius pelnė A. Tamaliūnas, Vydmantas Kuzmickas, Tautvydas Svidras, Ramūnas Radavičius ir P. Smolkovas.

„Draugiškose rungtynėse su stipria Latvijos komanda galėjome įsitikinti, ar teisinga linkme einame ir kiek esame patobulėję. Tik žaidžiant rungtynes atsiskleidžia tikras žaidėjų meistriškumas ir fizinis pajėgumas. Turėjau galimybę išbandyti įvairius taktikos ir žaidėjų parinkimo variantus, atrinkti geriausius futbolininkus, kurie ir toliau gins Lietuvos rinktinės garbę“, – kalbėjo Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinės treneris N. Budraitis.

Treneris džiaugiasi, kad komandoje puikiai pritapo naujokas A. Tamaliūnas, jis niekuo nenusileidžia rinktinės senbuviams ir sustiprins komandą turnyre Maskvoje. Sunkesnė situacija su vartininkais, nes abu pagrindiniai – Mindaugas Malinauskas ir Marius Šalkauskas negalės vykti, o paplūdimio futbole vartininkas – pagrindinis gynybos ramstis.

Vilniaus miesto paplūdimio futbolininkų pagrindu sudaryta Lietuvos rinktinė šią savaitę išvyks į „Euro Beach Soccer League“ turnyrą Maskvoje, kur susitiks su Graikijos, Moldavijos ir Kazachstano komandomis.

„Favoritais laikomi graikai, nes jie iškrito iš A diviziono ir yra labai stiprūs. Kiti susitikimai mums taip pat taps iššūkiu, bet kiekvienose rungtynėse stengsimės pasiekti teigiamą rezultatą“, – sakė N. Budraitis.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS