Neįgaliesiems

Paryžiuje – LFF vadovų susitikimas su FIFA prezidentu

Praėjusį šeštadienį Paryžiuje buvo sužaistas UEFA čempionų lygos finalas, kuriame paaiškėjo stipriausia šio sezono Europos komanda.

Finalines rungtynes Prancūzijos sostinėje stebėjo ir LFF vadovai – prezidentas Tomas Danilevičius ir generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius, taip pat – ir LFF vykdomojo komiteto nariai.

Prieš finalą Lietuvos delegacija apsilankė tik visai neseniai atidarytame naujame FIFA biure Paryžiuje, kur susitiko su FIFA vadovu Gianni Infantino.

Susitikimo metu buvo aptartos kelios aktualios temos – kitąmet švenčiamas Lietuvos įstojimo į FIFA nares šimtmetis bei jo minėjimo renginiai.

Taip pat FIFA pasidžiaugė LFF daroma veikla bei organizacijos augimu.

Susitikime be FIFA prezidento ir Lietuvos delegacijos taip pat dalyvavo ir FIFA Europos futbolo asociacijų direktorius Nodaras Akhalkatsi bei FIFA Generalinio sekretoriaus pavaduotojas Mattiasas Grafströmas.

„Kiekvienas susitikimas su FIFA vadovais – gera proga dar kartą apsikeisti idėjomis bei pasidalinti nuomonėmis įvairiais svarbiais klausimais. Esame dėkingi FIFA prezidentui už malonų priėmimą ir jau ilgą laiką puoselėjamą konstruktyvų bendravimą ir lauksime kitų susitikimų“, – teigė LFF generalinis sekretorius E. Stankevičius

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS