Pasaulio čempionato atrankoje – moterų rinktinės pralaimėjimas

Lietuvos moterų rinktinė patyrė nesėkmę 2023-ųjų FIFA pasaulio čempionato atrankos turnyre.

Lietuvaitės Vilniuje rezultatu 1:7 (0:4) nusileido viešnioms iš Rumunijos.

Jau pati rungtynių pradžia šeimininkėms susiklostė itin sunkiai – Rumunijos futbolininkės per pirmas tris minutes pelnė du įvarčius ir išsiveržė į priekį 2:0.

Po to dvikovos eiga šiek tiek apsilygino, lietuvaitės taip pat šiek tiek ilgiau buvo su kamuoliu, tačiau trūko aštrumo atakose.

Kėlinio viduryje viešnios sužaidė dar vieną uraganinę atkarpą ir vieną po kito pelnė dar du įvarčius, taip į pertrauką išeidamos pirmaujant 4:0.

Po pertraukos situacija ženkliai nepasikeitė, viešnios per kėlinį pelnė dar tris įvarčius, o lietuvių komandoje garbės smūgiu atsakė Ugnė Lazdauskaitė.

2023-ųjų FIFA pasaulio moterų futbolo čempionato atranka

Rungtynių statistika: Lietuva – Rumunija 1:7 (0:4).

Vilniaus LFF stadionas, teisėja – Lizzy van der Helm (Nyderlandai).

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis: Greta Lukjančukė, Lolita Žižytė (58 min. Agnė Žėglevičiūtė), Karolina Jasaitytė, Monika Piesliakaitė (46 min. Austė Bernotaitė), Greta Valikonienė, Algimantė Mikutaitė (46 min. Marija Galkina), Milda Liužinaitė (72 min. Erika Šupelytė), Agnieška Kazarina, Judita Sabatauskaitė, Simona Petravičienė (63 min. Loreta Rogačiova), Ugnė Lazdauskaitė.

Atsargoje: Aušrinė Bikutė, Meda Šeškutė, Paulina Sarkanaitė, Dovilė Gailevičiūtė, Ema Kriaučiūnaitė, Alina Špakovskaja, Emilija Giržutaitė.

Įvarčiai: 68 min. Ugnė Lazdauskaitė (Lietuva); 2 min. Mihaela Ciolacu, 3 min. Cristina Carp, 21 min. Stefania Vatafu, 23 min. ir 52 min. Laura Rus, 61 min. Maria Ficzay, 64 min. Carmen Marcu (Rumunija).

Įspėta: 45+1 min. Judita Sabatauskaitė (Lietuva).