Neįgaliesiems

Pasaulio paplūdimio futbolo čempionato pirmąją dieną – V. Gomolko paskyrimas

Jungtiniuose Arabų Emyratuose rytoj startuos FIFA pasaulio paplūdimio futbolo čempionatas, kurio antrosiose rungtynėse teisėjaus vilnietis Vitalij Gomolko.

Lietuvis įtrauktas į šio prestižinio turnyro 24 teisėjų gretas, iš kurių 8 – Europos atstovai. 2015 metais tarptautinėse paplūdimio futbolo turnyruose debiutavęs V. Gomolko pastaruoju metu buvo reguliariai kviečiamas į pagrindinius šios sporto šakos renginius, kuriuos organizuoja BSWW ir FIFA.

V. Gomolko teko garbinga atsakomybė darbuotis jau pirmąją čempionato dieną, pirmuoju teisėju B grupės rungtynėse tarp Taičio ir Argentinos rinktinių.  Teisėjų brigadą taip pat sudarys lenkas Łukaszas Ostrowskis, italas Saverio Bottalico, latvis Eduardas Borisēvičius, o laikininko pareigas eis Ingilabas Mammadovas iš Azerbaidžano. Komandų susitikimas Dubajuje prasidės 15 valandą Lietuvos laiku.

12 kartą organizuojamos pasaulio pirmenybės vyks Dubajaus mieste, „Dubai Design District“ stadione. Pažymėtina, kad šiame mieste čempionatas buvo surengtas 2009 metais – tai buvo pastarasis kartas, kai jis vyko Azijos futbolo konfederacijai priklausiančioje šalyje narėje.

Čempionate rungsis 16 rinktinių, suskirstytų į keturias grupes. Aštuonios stipriausios komandos toliau varžysis atkrintamųjų varžybų principu dėl pagrindinio trofėjaus.

Visas 32 rungtynes tiesiogiai transliuos FIFA+ platforma.

2024 metų FIFA pasaulio paplūdimio futbolo čempionato dalyviai:

A grupė: Jungtiniai Arabų Emyratai, Egiptas, Jungtinės Amerikos Valstijos, Italija;

B grupė: Ispanija, Iranas, Taitis, Argentina;

C grupė: Senegalas, Baltarusija, Kolumbija, Japonija;

D grupė: Brazilija, Omanas, Portugalija, Meksika.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS