Neįgaliesiems

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Kauno klinikomis

Lietuvos futbolo federacija plečia savo partnerių ratą – pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Kauno klinikomis.

Sutartį savo parašais įtvirtino LFF prezidentas Edgaras Stankevičius bei Vaikų ligų klinikos vadovas prof. Rimantas Kėvalas.

„Turime ne vieną socialinį partnerį, tas ratas plečiasi. Labai malonu, kad pavyko rasti tą galimą bendradarbiavimą ir prisidėjimo formą.

Turbūt nereikia aiškinti, kokią didelę misiją atlieka Lietuvos gydytojai, vaikų gydytojai. Tai yra pirmoji partnerystė, bet tikrai ne paskutinė ir tikiu, kad tai tęsime“, – kalbėjo E. Stankevičius.

Video reportažą iš sutarties pasirašymo galite rasti čia.

Sutarties pagrindu LFF dovanojo mokymus Vaikų ligų klinikos visų lygių vadovams.

„[Mokymų] vertė yra neįkainojama, nes šiuose kursuose yra sektorių, centrų, padalinių vadovai, kurie formuoja visą mūsų komandą. Tie vadovai į priekį veda savo sritis, nuo jų priklauso vaikų gydymas, pažanga

Svarbu yra ir fizinė, ir psichinė sveikata, balansas turi būti išlaikytas, o jo praradimas veda į perdegimą ir kitus pašalinius poveikius“, – kalbėjo prof. R. Kėvalas.

Mokymų svarbą išskyrė ir E. Stankevičius.

„Gydytojai kiekvieną dieną susiduria su iššūkiais, su stresinėmis situacijomis, svarbu su tuo susitvarkyti ir tos emocijos neperteikti vaikams“, – kalbėjo LFF prezidentas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS