Pasirodymą atrankoje baigė minimaliu pralaimėjimu

Lietuvos merginų (WU-19, gimusios 1999 m. ir jaunesnės žaidėjos) rinktinė ketvirtadienį po įtemptos kovos nusileido Slovakijos komandai ir baigė pasirodymą Europos WU-19 čempionato atrankoje.

Rungtynių pradžioje varžovės žaidė aktyviau ir keli jų smūgiai buvo blokuoti. 17 minutę realią progą įmušti Diana Lemešova, bet jos smūgiuotą kamuolį į apatinį vartų kampą sustabdė vartininkė Aušra Klevečkaitė.

Po kelių minučių lietuvės susikūrė geriausią galimybę įmušti, kai Paulina Potapova sulaukė perdavimo prie baudos aikštelės prieigų ir bandė užsukti kamuolį į kairįjį kampą, tačiau Slovakijos vartininkė blokavo šį šūvį.

Kėliniui einant į pabaigą varžovės užspaudė Lietuvos vartus ir A. Klevečkaitė toliau gelbėjo savo komandą. Visgi slovakėms visgi pavyko išsiveržti per pirmojo kėlinio antrą pridėto laiko minutę. Po pakelto kampinio kamuolys patogiai nukrito baudos aikštelės centre buvusiai Tamarai Gmitterovai, kuri stipriu smūgiu sugebėjo įmušti įvartį.

Antrojoje rungtynių dalyje daugiau pavojingų epizodų buvo užfiksuota prie lietuvių vartų, tačiau mūsų komanda solidžiai apsigynė nuo varžovių išpuolių. Visgi įmušti išlyginamojo įvarčio Vyto Jančiausko auklėtinėms nepavyko ir rungtynės baigėsi rezultatu 0:1.

Lietuva trečioje atrankos grupėje liko ketvirta su nuliu tašku. Grupės varžybas laimėjo Danijos merginos (9 tšk.), antroje vietoje liko Slovakija (6 tšk.). Abi šios komandos žengė į tolimesnį Europos čempionato atrankos etapą.