Pasirodymas UEFA „Development“ turnyre užbaigtas pergale prieš Moldovą

Lietuvos merginų iki 16 metų rinktinė baigė kovas tarptautiniame turnyre Bulgarijoje, pelnydama pergalę rezultatu 5:1 prieš bendraamžes iš Moldovos.

Lietuvaitės keturis įvarčius be atsako pelnė pirmajame kėlinyje. Kapitonė Agnieška Kazarina įmušė du įvarčius nuo 11 metrų atžymos. Besibaigiant kėliniui, Fjameta Kuktaitė ir Kamilė Medvedeva padidino mūsiškių atotrūkį.

Antrajame kėlinyje Lietuvos ir Moldovos ekipos pakoregavo savo sudėtis ir apsikeitė po įvartį. 66 minutę Agnieška Kazarina pelnė dar vieną savo įvartį ir susitikimą baigė „hetriku“.

UEFA „Development“ turnyras skirtas futbolininkėms įgauti žaidybinės patirties – kiekviena žaidėja per trejas rungtynes turėjo sužaisti ne mažiau 90 minučių.

Rungtynių statistika: Lietuva – Moldova 5:1 (4:0)

Albenos 3-ioji futbolo aikštė, teisėja – Nadežda Belčeva (Bulgarija)

Įvarčiai: 9 (iš baudinio), 14 (iš baudinio), 66 min. Agnieška Kazarina, 40 min. Fjameta Kuktaitė, 43 min. Kamilė Medvedeva (Lietuva); 48 min. Milena Tihonciuc (Moldova)

Įspėtos: 70 min. Kotryna Levčukaitė (Lietuva); 15 min. Evelina Nichifor (Moldova)

Lietuvos merginų U-16 rinktinės sudėtis: Augustė Cvetkovaitė, Fjameta Kuktaitė (60 min. Julija Melaikytė), Andžela Vaičytė (46 min. Smiltė Vaitkevičiūtė), Agnieška Kazarina, Ugnė Kvartūnaitė (55 min. Marta Šmidt), Kamilė Medvedeva (55 min. Dominyka Misiūnaitė), Karina Vasilionok (46 min. Atėnė Streckytė), Kotryna Maželytė, Mileta Vitkutė (60 min. Miglė Žižytė), Gytė Ulenskaitė (75 min. Ieva Žakelytė), Kotryna Levčukaitė.