Neįgaliesiems

Pasiruošimą 2022 m. Lietuvos moterų A lygos sezonui pradėjo FK „Vilnius“

Lietuvos moterų futbolo A lygos čempionate pernai debiutavusi Futbolo klubo „Vilnius“ komanda pradeda pasirengimą naujam sezonui. Kiek daugiau nei 4 savaites atostogavusios žaidėjos rinktis pradėjo jau praeitą savaitę, o vakar oficialiai startavo pasirengimas naujam sezonui.

Komandoje liko visos pernai metų sezone žaidusios merginos. Iki sezono starto siekiama sustiprinti pagrindinę komandą, todėl aktyviai bendraujama su žaidėjomis, kurias klubas norėtų matyti savo komandoje. 

Praeitame sezone, FK Vilnius ekipai, pavyko pasiekti bent po vieną pergalę prieš visas ekipas, išskyrus daugkartinę šalies čempionę. Tai rodo, kad jau pernai komanda nestokojo potencialo, o siekti aukštesnės vietos galutinėje čempionato lentelėje pritrūko patirties. Tą rodo ir galutinė turnyrinė lentelė, kur ekipą nuo prizinės vietos skyrė vos 5 taškai.

Kaip ir pernai, A lygos komandai diriguos vyr. trenerė Kotryna Kulbytė, kuri dar praėjusio sezono metu įgijo UEFA A licenciją ir yra vienintelė moterų A lygos trenerių tarpe turinti tokią. Šiemet trenerių štabą sustiprino fizinio rengimo treneris Georgas Freidgeimas. Planuojama papildyti trenerių štabą dar vienu patyrusiu specialistu, kuris užimtų vyr. trenerės asistento poziciją ir būtų atsakingas už sklandesnį sportininkių judėjimą iš jaunimo į pagrindinę komandą.

Pirmosios pasirengimo ciklo varžybos numatomos Lietuvos moterų futbolo asociacijos Žiemos taurėje, kur grupėje lauks šalies čempionių ir FC „Hegelmann“ ekipos.

Klubas džiaugiasi, kad pavyko laimėti 2021 rugsėjo mėnesį Vilniaus miesto savivaldybės skelbtą aukšto meistriškumo sporto projektų 2022, 2023 bei 2024 m. atrankų konkursą. Tikimasi, kad pasirašyta sutartis ne tik padės išlaikyti ir dar pagerinti jaunųjų sportininkių rengimą, padės siekti geresnių rezultatų A lygoje.

fkvilnius.lt informacija

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS