Neįgaliesiems

Paskelbė raportą dėl gerosios valdymo praktikos

Futbolo bendruomenės inicijuotas pokyčių siekis įgavo konkrečią formą  – paskelbtas raporto projektas dėl gerojo valdymo praktikos įdiegimo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) veikloje ir struktūroje.

Praėjusių metų rugsėjį LFF pakvietė į Futbolo forumą „Gerojo valdymo praktika“. Susitikę futbolo profesionalai, ekspertai, futbolo entuziastai ir platesnė sporto bendruomenė diskutavo apie Lietuvos futbolo problemas, iššūkius bei ateitį.

Forumo metu buvo išrinkta Darbo grupė, kurį apibendrino diskusijos metu pateiktas mintis, klasifikavo problemas, nustatė jų sprendimo būdus bei terminus.

Nuo rudens pagal pastovų grafiką dirbusi grupė pasitelkusi futbolo specialistų ir teisininkų nuomonėmis bei siūlymais parengė raportą. Jame pateikiamos konkrečios rekomendacijos tolesniems pokyčiams įgyvendinti – naujų LFF įstatų nuostatos, gerojo valdymo praktikos principai, struktūros tobulinimai ir kita.

Raporto projektas šią savaitę pateiktas LFF vadovams, Vykdomajam komitetui, federacijos nariams.

„Vienas etapas baigtas. Toliau seks individualūs pristatymai, pokalbiai su federacijos nariais ir kita suinteresuota futbolo bendruomene, – kalbėjo darbo grupės pirmininkas Gintautas Babravičius – Pokyčių svarba puikiai suprantama, bet ir iššūkiai dideli, todėl išgirsti pastabas, padiskutuoti individualiai yra būtina. Visi klausimai turi būti išsamiai aptarti iki visuotinio LFF narių susirinkimo – konferencijos. Tikimės, jog tai padės pagrindus naujai futbolo bendruomenės konstitucijai.“

Raportas jau pristatytas Vilniaus regiono futbolo sąjungos valdybai, artimiausiu metu bus pristatytas Utenos apskrityje, futbolo klubų asociacijos A lygos valdybai, taip pat ir visoms kitoms regioninėms bei šakinėms asociacijoms.

Ypatingas dėmesys bus skiriamas raporto pristatymui valstybės institucijoms – Lietuvos Respublikos Prezidento, Seimo, Vyriausybės atstovams, su sporto finansavimu bei veikla susijusių ministerijų bei departamentų nariams.

Naujų LFF įstatų projektas taip pat bus pateiktas derinimui Europos futbolo asociacijų sąjungai (UEFA) ir Tarptautinei futbolo asociacijai (FIFA).

Darbo grupės Gerojo valdymo praktikai LFF įdiegti raportas (projektas)

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS