Neįgaliesiems

Paskelbta vyrų rinktinės sudėtis paskutiniam 2021-ųjų langui

Lietuvos vyrų rinktinės treneris Valdas Ivanauskas pasirinko sudėtį, kuri varžysis paskutinėse dvejose 2021-ųjų metų rungtynėse.

Lapkričio 12 dieną Lietuvos rinktinės laukia paskutinės 2022-ųjų pasaulio čempionato atrankos rungtynės – lietuviai išvykoje susitiks su Šiaurės Airijos vienuolike.

Pirmąjį tarpusavio mačą Lietuva savo stadione rugsėjį pralaimėjo 1:4.

Iškart po rungtynių lietuviai keliaus atgal į Lietuvą, kur lapkričio 15 dieną Vilniaus LFF stadione kontrolinėje akistatoje susitiks su Kuveito nacionaline komanda. Tai bus paskutinės Lietuvos rinktinės rungtynės šiais kalendoriniais metais.

Patekimas į šias rungtynes – nemokamas, sirgaliams tik reikės atsiimti savo nemokamus pakvietimus, o tai padaryti galima paspaudus čia.

Lietuvos rinktinės sudėtyje pakeitimų šį kartą nėra daug – rinktinėje yra daugelis praėjusiuose languose buvusių futbolininkų. Į rinktinę po pertraukos grįžta Saulius Mikoliūnas, o vienas naujokas – puolėjas Armandas Kučys.

18-metis futbolininkas šiuo metu tobulėja Švedijoje, kur priklauso FF „Kalmar“ komandos sistemai ir rungtyniauja šios ekipos jaunimo komandoje.

Jis yra buvusio legendinio Panevėžio „Ekrano“ futbolininko Aurimo Kučio sūnus, ir prieš išvykdamas taip pat tobulėjo gimtajame Panevėžyje.

Beje, prieš pat rinktinės stovyklos pradžią trenerių štabą pasiekė liūdnos naujienos – traumą patyrė ir į rinktinę atvykti negalės jau ir praeitą rinktinių langą praleidęs Edgaras Utkus.

Lietuvos nacionalinės rinktinės sudėtis rungtynėms su Šiaurės Airija ir Kuveitu:

Lietuvos rinktinės lapkričio mėnesio tvarkaraštis:

Lapkričio 12 d., 21.45 val. Šiaurės Airija – Lietuva;

Lapkričio 15 d., 19 val. Lietuva – Kuveitas (nemokami kvietimai – paspaudus čia).

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS