Paskutine BYFL turnyro pusfinalio etapo dalyve tapo „BE1 NFA“

Balandžio 26-ąją finišavo Baltijos jaunimo futbolo lygos ketvirtfinalio etapas. Tą dieną trys Lietuvos ekipos užbaigė savo pasirodymą turnyre, o „BE1 NFA“ U15 komanda žengė tolyn.

BYFL U15: Vilniaus komandos eliminuotos

Baltijos futbolo akademija iš Kauną atvyko turėdama dviejų įvarčių deficitą, kurį mėgino panaikinti atsakomosios dvikovos metu.

Visgi „BE1 NFA“ užtikrintai sužaidė ir šįkart. Tomas Gutauskas 25 minutę įmušė įvartį, o persvarą pavyko padvigubinti 50 minutę Jugui Turčinskui. „BE1 NFA“ komanda pergalę 2:0 dedikavo vyriausiajam treneriui Davidui Muslerai-Rodriguezui, futbolo aikštėje paminėjusiam savo gimtadienį.

Morkaus Ūkelio komentaras | Justo Vareikos komentaras

VFA „Geležinis vilkas“ keliavo į Rygą žaisti atsakomųjų rungtynių su RFS bendraamžiais. Deja, per 50 minučių aikštės šeimininkai įmušė 4 įvarčius ir beveik išsprendė serijos likimą – įvartį pelnį Maksimas Šnaidmanas, o paskiau „hetriką“ atliko Nikita Doroninas.

Vilniečių gretose 56 minutę įvartį pelnė Joris Ringaitis, o 68 minutę – Nojus Ringaitis. Susitikimas pasibaigė 4:2 RFS komandos naudai, kuri žengė į pusfinalį.

BYFL U16: „Žalgiris“ krito po baudinių serijos

Dramatiškai susiklostė SK „Super Nova“ ir FK „Žalgiris“ ekipų susitikimas – ši ketvirtfinalio pora tapo vienintele, kurios baigtį lėmė baudinių serija.

Vilniečiai namų aikštėje patyrė pralaimėjimą 2:3 pirmoje akistatoje, tačiau į Rygą išvyko puoselėdami viltis rezultatyviau atsirevanšuoti.

Dovo Grudzinsko 15 minutę įmuštas įvartis leido vilniečiams išlyginti serijos rezultatą. Rungtynių metu abi ekipos susikūrė progas, tačiau daugiau jų nepavyko realizuoti.

Pagal turnyro reglamentą, po pagrindinio laiko komandos stojo mušti baudinių. Šią procedūrą taikliau atliko SK „Super Nova“ – 3:2.