Paskutinėje šiemet „Samsung Galaxy Watch“ EJL transliacijoje – permainingas derbis

Lapkričio 26 dieną Elitinės jaunių lygos sirgaliai galėjo pasinerti į čempionato U15 diviziono veiksmą BFA arenoje.

Per futbolas.tv platforma rodoma tiesioginė transliacija perteikė Vilniaus BFA ir VFA „Geležinis vilkas“ akistatą, kuri pasibaigė aikštės šeimininkų pergale 2:1. Po komandų dviejų įvarčių į savus vartus, 63 minutę Evin Balabanov taikliu baudos smūgiu išplėšė „mėlyniesiems“ pergalę.

Vilniaus BFA pakilo į antrą turnyro lentelės vietą, kuria dalinasi su „Žalgiriu“, o VFA „Geležinis vilkas“ į žiemos pertrauką išėjo būdama šeštoje pozicijoje.