Paskutinėse turo rungtynėse – užtikrinta „Saulės krašto“ pergalė

Šeštadienį Lietuvos Futsal A lygoje buvo sužaistos dar vienerios pirmojo turo rungtynės. Naujam sezonui draugiškomis rungtynėmis su Latvijos komandomis ruošusi FK „Saulės krašto“ ekipa sugebėjo pergalingai pradėti Lietuvos pirmenybes. Pirmąsias rungtynes Šiauliuose „Saulės kraštas“ laimėjo rezultatu 8:4.

FK „Saulės kraštas“ rungtynes pradėjo kuo puikiausiai. Jau 3 minutę šeimininkus į priekį išvedė latvis Igors Kozlovs, o praėjus dar trims minutėms persvarą padvigubino ukrainietis Dmytro Rybitskyi.

Tas pats D. Rybitskyi prieš pat pertrauką pelnė antrąjį savo įvartį, o gan greitai po pertraukos galėjo džiaugtis „hat-tricku“.

Neilgai trukus rezultatą iki 5:0 padidino Darius Jankauskas, tad „Saulės kraštas“ užtikrintai kontroliavo situaciją.

Sužaidus jau daugiau nei pusę antro kėlinio Armantas Žigas pelnė pirmąjį „TurboTransfers“ įvartį, bet į tai dar vienu tiksliu smūgiu atsakė ir „Saulės kraštas“.

Tokia pati situacija – pasikeitimai tiksliais smūgiais – pasikartojo dar kelis kartus, todėl rezultatas tapo 8:3, o vieną iš įvarčių pelnė ir „TurboTransfers“ treneris Marijus Rimas.

Rungtynės galiausiai pasibaigė antruoju tiksliu A.Žigo smūgiu, bet FK „Saulės kraštas“ laimėjo užtikrintu keturių įvarčių skirtumu.

Rezultatas:

FK „Saulės kraštas“ 8:4 „TurboTransfers“

3’ [1:0] Igors Kozlovs

6’ [2:0] Dmytro Rybitskyi

19’ [3:0] Dmytro Rybitskyi

23’ [4:0] Dmytro Rybitskyi

26’ [5:0] Darius Jankauskas

33’ [6:0] Aivaras Bagočius

33’ [6:1] Armantas Žigas

36’ [7:1] Igors Kozlovs

36’ [7:2] Tomaš Gulbicki

38’ [8:2] Aivaras Bagočius

38’ [8:3] Marijus Rimas

40’ [8:4] Armantas Žigas