Paskutinį Futsal A lygos pusfinalio dalyvį nulems trečiosios rungtynės

Sekmadienį vakare Futsal A lygoje buvo žaidžiamos paskutinės atsakomosios ketvirtfinalio rungtynės. Pirmąsias rungtynes namuose laimėjusi Alytaus „Dainava“ šįkart prieš „Saulės kraštą“ žaidė Šiauliuose ir patyrė pralaimėjimą. „Saulės kraštas“ ketvirtfinalio serijoje iki dvejų pergalių išlygino jos rezultatą – 1:1. Tam padėjo šiandien iškovota pergalė rezultatu 8:4.

Namuose žaidusi „Saulės krašto“ ekipa puikiai pradėjo rungtynes ir per pirmas dešimt minučių pelnė tris įvarčius be atsako.

Nors „Dainavos“ lyderis Vytautas Lukša pirmajame kėlinyje įmušė du įvarčius, bet Donato Morkio ir Kildro Kavaliuko įvarčiai leido „Saulės kraštui“ išlaikyti trijų įvarčių persvarą iki pertraukos.

Antrajame kėlinyje „Saulės kraštas“ nepaleido iniciatyvos iš savo rankų. Dar du D.Morkio tikslūs smūgiai ir dar vienas K. Kavaliuko įvartis neleido varžovams priartėti prie jų, nors tai padaryti bandė V. Lukša ir Linas Savastas.

Rungtynių pabaigoje „Saulės kraštas“ galėjo dar labiau padidinti savo persvarą, bet neįmušė paskirto baudinio. Visgi, pergalė buvo pasiekta, todėl komandoms kovo 2 dieną teks žaisti trečiąsias tarpusavio rungtynes, kurių nugalėtojas ir žengs į Futsal A lygos pusfinalį.

Rezultatas:

FK „Saulės kraštas“ 8:4 Alytaus „Dainava“

3’ [1:0] Aivaras Bagočius

9’ [2:0] Valdas Rubel

10’ [3:0] Kildras Kavaliukas

11’ [3:1] Vytautas Lukša

14’ [4:1] Donatas Morkis

14’ [5:1] Kildras Kavaliukas

18’ [5:2] Vytautas Lukša

24’ [6:2] Donatas Morkis

27’ [6:3] Vytautas Lukša (iš 6 m.b.)

32’ [7:3] Donatas Morkis

33’ [8:3] Kildras Kavaliukas

34’ [8:4] Linas Savastas