Neįgaliesiems

Paskutinį kelialapį į Hegelmann LFF taurės ketvirtfinalį iškovojo „Dainava“

Praeitame etape minimaliu pranašumu įveikę „Šilo“ ekipą, šiandien Vilniaus BFA namuose priėmė pirmoje lygoje antroje pozicijoje šiuo metu žengiančią „Dainavos“ ekipą.

Rungtynės prasidėjo aktyviu abiejų ekipų žaidimu, o pirmojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo. Geltona kortele prieš tai nubaustas Elvinas Ališauskas puikiai suklaidino varžovą ir pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą. Ilgai laukti svečių atsako nereikėjo – koją kyštelėjo ir kamuolį į vartus nukreipė Lietuvos futbolo veteranas Lukas Kochanauskas. Daugiau pavojingų epizodų pirmoje rungtynių dalyje komandos sukurti nepavyko, į rūbinę komandos patraukė esant lygiam rezultatui 1:1.

Antros pusės pradžioje aktyvesni buvo alytiškiai ir jau pati pirmoji atakaka vos nepasibaigė įvarčiu. „Dainavos“ dominavimas antroje rungtynių dalyje buvo ryškenis, o BFA sužaidus kiek daugiau nei valandą bandė gyvinti žaidimą dvigubu keitimu. 

Iki rungtynių pabaigos likus 10-iai minučių „Dainavos“ komanda surengė ataką kairiuoju kraštu ir smūgiu galva rezultatą Alytaus ekipos naudai persvėrė Alanas Marčiukaitis. Kaip paaiškėjo vėliau tai buvo pergalingas rungtynių įvartis. Po atkaklios kovos rezultatu 2:1 į kitą etapą žengė „Dainava“.

DFK Dainava nuotrauka

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS