Paskutiniame ture „Banga“ užsitikrino Merginų elitinės lygos titulą

Birželio 18 dieną sužaistas paskutinis Merginų elitinės lygos U15 diviziono turas, nulėmęs kam – Gargždų „Bangai“ ar Klaipėdos FM – atiteks pirmoji vieta.

Prieš 14-ąjį turą klaipėdietės turėjo dviejų taškų atotrūkį nuo „Bangos“, tačiau turėjo praleisti paskutinį turą. FK „Banga“ savo aikštėje priėmė trečią vietą užsitikrinusią MFA „Žalgiris“-FK „Jonava“ ekipą.

Gargždiškės rungtynių pirmajame kėlinyje įmušė du įvarčius, pasižymėjus Neringai Žiliūtei ir Smiltei Vaitkevičiūtei. Antroje susitikimo pusėje Estela Tamošauskaitė savo dubliu užfiksavo „auksinę“ pergalę 4:0, kuri leido aplenkti klaipėdietes.

Ketvirtoje pozicijoje finišavo panevėžietės, kurių gretose rezultatyviausios žaidėjos prizą atsiims Rimantė Laužikaitė. FA-FK „Panevėžys“-PRSSG žaidė paskutines sezono rungtynes Vilniuje ir įveikę 5:0 MFA „Bitės“ bendraamžes. Įvartį pelnė Rusnė Adamonytė, paskiau dubliais pasižymėjo Rimantė Laužikaitė ir Dominyka Misiūnaitė.

Pergalinga nata sezone užbaigė septintą vietą užėmusi FK „Babrungas“-FC „Džiugas“ ekipa. Emilijos Grauslytės „pokerio“ vedamos žemaitės antrajame kėlinyje 4:0 pranoko FK „Vilnius“ komandą.

Rezultatyviausios žaidėjos

1. Rimantė Laužikaitė (FA-FK „Panevėžys“-PRSSG) – 19 įv.

2. Estela Tamošauskaitė (FK „Banga“) – 16 įv.

3–5. Radvilė Kelečiūtė (MFA „Žalgiris“-FK „Jonava“), Dominyka Misiūnaitė (FA-FK „Panevėžys“-PRSSG) ir Smiltė Vaitkevičiūtė (FK „Banga“) – po 9 įv.